Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy nem vagytok elég jók?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább ez fogalmazódik meg bennem. Nem tudom elhinni, hogy bárki is tudna szeretni és hogy elég vagyok. Mit lehet ez ellen tenni?
2019. jan. 30. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Végzettségek..?

Érdemi karrier egzisztencia?

Szociális élettér?

Úgy érzed nem lehetsz magadra büszke..?


Nem értél el semmit?


Nincsenek céljaid?


Miben akadtál el..?

2019. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem... és azt mondtam magamnak is amit most neked: hagyd ezt a lehúzós baromságot. Ha én nem hiszek magamban, akkor ki fog?

Olyan dolgokat teszek amikért büszke vagyok magamra.


Ha te folyton elhatározod magadban hogy ezt vagy azt megteszed de nem teszed, akkor önmagad előtt ásod el magad és ez lesz a vége... azonnal felejtsd ezt el és csinàld a terveidet, haladj előre a céljaidban, és szeresd magad. Ez nagyon fontos!

2019. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen normàlis jelenség,mindenki átéli időnként,egyébként nem tudnánk fejlődni.Élj egészségesebben( mindig van mit javítani),tanulj,fejlesz magad és merj kockàztatni.A sikerélmény előbbre visz
2019. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm aki ilyen volt és segítettem neki. Szexi lány, szőke, semmi szépséghibája nincs. Hogy mi volt a probléma? A környezete, mármint nem az, hogy szebbek lettek volna nála a többi lányok vagy barátnői, mert szerintem külalakra ő jobb náluk az tuti. Megjegyezném, hogy a barátnőm akkor tini volt. A környezete ribikből állt akik csak úgy dobták magukat a pasiknak. Ő egy kissé szende és nem csak szexelni akart, szóval a pasiknak a sulijából ő nem kellett és ezért ő kevesebbnek érezte magát, pedig igazán jó a humora és a lelke is. Én idősebb vagyok nála és elköltöztem a kis városkánkból. Elvégezte a sulit és akkor mondtam, hogy jöjjön lakni hozzám egy kis időre és ismerje meg az én baráti körömet. Most nem akarok senkit ledegradálni de azért számít az iskolázottsági szintje az embereknek, ha érted mire gondolok. Szóval megismerte az én köröm, sokkal jobban lett ilyen szempontból és párkapcsolata is lett egy nagyon helyes és szexi pasival és most boldogok. Ha gondolod írj privátot ha szeretnél beszélgetni, stb. 21N
2019. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!