Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem tiszteletre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tiszteletre méltó, hogy vannak fiatal egyetemista lányok, akik személyesen keresnek lányt harmadiknak édeshármashoz?

Figyelt kérdés
A nők nagyon rosszul tűrik az elutasítást, a 80%-uk akkor sem hajlandó kezdeményezni, ha tetszik nekik egy férfi. Ezek a nők szembenéznek az elutasítás veszélyével és sorban írnak rá a nőkre, hogy szexpartnert szerezzenek a párjuk örömére. A erőfeszítéseik csak nagyon ritkán járnak eredménnyel. Prostira is befizethetnének, de nem, ők igazi harcos típusú nők. Irigylem, akinek ilyen barátnője van.

2019. febr. 3. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Párjuk örömére :))))) IS. Azt kihagytad :)))))))
2019. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez aztán jellemző. Honnan veszed hogy valóban lány és egyetemista?
2019. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: Tényleg az. Vannak ilyen nyitott gondolkodású lányok, szerencsére.
2019. febr. 3. 10:59
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ezer éve fent vagyok szexpartner kereső oldalakon és ezért jól tudom, hogy ha egy nő belemegy abba, hogy plusz egy nő, akkor az vagy biszex vagy biszex.

Nagyon ritka, hogy hetero ként belemenne egy nő.

A férfiak már nem ilyenek, hamarabb belemennek a két pasi ba.

2019. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem nyitott gondolkodás, hanem beteges....

Ennyi erővel nyitottan gondolkozhatna hogy állatokkal is szexel, meg a pasija is mert az olyan nyitott...

Perverz állatok vagytok :D

2019. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: Igen, biszex lányokról beszélek.
2019. febr. 3. 11:27
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért utalna ez nyitott gondolkodásra?
2019. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki igényli ezt, ez nem nyitott gondolkodás, hanem szexmánia, perverz hajlammal. Én pl. nem osztoznék senkivel a páromon. Annyiban nyitott látásmódez, hogy könyebben belemennek az ilyen nők,mivel biszexek többféle dologba (szexuálisan).
2019. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Tiszteletre méltó, hogy az idióta egoista pasijuknak aki nem elégszik meg csak velük, r-go nem tiszteli őket annyira, hogy az ő érzéseivel is törődjön és csakis a saját örömét, kielégülését tarja szem előtt, segítenek kiélni ezen vágyait, közben a sajátjukat sárba tiporva? Mert ha igazán szerelmes egy nő a férfiba akkor nem hiszem, hogy jól esne neki, hogy a pasi más nőt kíván. Gondolom neked jól esne, hogy a nő akit imádsz más pasira gerjed.

El vagy ferdülve nem gondolod?

2019. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem tiszteletreméltó, hanem szomorú.
2019. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!