Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem de megbántom. Miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de megbántom. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyok együtt, szeretem és ő is engem. Mégis sokszor mondtam neki csúnyákat. Olyan is volt, hogy jogosan megharagudtam rá valamiért (ha valami bántót csinált, akaratán kívül) de olyan is volt, hogy szimplán féltettem, hogy például túl sokat dolgozik, ehhez hasonló dolgok és emiatt lehülyéztem, meg mondtam neki, hogy szemét meg ilyeneket.


Persze ez részben azért van mert már olyan szinten elegem van az egyetemből, hogy ha ő felhozza nekem az ő kötelességeit, munkáját, már rosszul vagyok. Mert nekem kb. semmi időm nincs (nem volt) pihenni, kipihenni az állandó gürizést és mikor ő is mondja az ő dolgait már az is taszító, ha látom magam körül a szintén güriző embereket. Ez nemcsak vele van így. Ugyanakkor sajnos ha kinyúlok se lesz időm pihenni, mert egyszerűen nem.

Neki meg nyilván rosszul esik, hogy csúnyán beszélek vele és megharagszik.


2019. febr. 3. 19:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene megítélni valakit, akit amúgy nem ismersz egyetlen kérdés alapján!
2019. febr. 4. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Neked kell rájönnöd, hogy hogyan tudsz pihentető tevékenységeket csinálni rövid idő alatt. Mert azt azért nem hiszem, hogy reggel felkelsz és aztán lefekvésig nincs egy árva perc szabadidőd se. Szeretsz olvasni? Olvass lefekvés előtt egy fél órát! Ellazít a habfürdő? Bújj be a kádba fél órára! Szereted a sorozatokat? Nézz meg egy részt, kb. 40 perc az egész. Amikor ezeket a szabadidős tevékenységet csinálod, zárj ki minden gondolatot az egyetemmel stb. kapcsolatban! Ha fel is jön, tudatosan koncentrálj arra, hogy a gondolatot el tudd engedni. Később sem lesz könnyebb, pl. gyerekek mellett, muszáj megtanulnod a fáradtságot és a stresszt nem a párodon levezetni. Főleg mert nem gondolnám, hogy a párod egész nap pl. a munkájáról beszél. Próbálj meg egy kicsit tudatosabban ott lenni olyankor, és belegondolni abba, hogy valószínűleg pár percig mesél csak, neki az segít stb.
2019. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

00:24-nek köszönöm a normális választ! Egyébként tényleg nem egyszerű mindig találni időt a pihenésre de most hosszú lenne felsorolni, hogy miért.

De igazad van, hogy meg kellene próbálni és szerintem amúgy sem bírnám sokáig az állandó agyalást és idegességet amiben amúgy mostanában is vagyok.

2019. febr. 5. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!