Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutális ha annyira FÉRFI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális ha annyira FÉRFI vagyok hogy inkább leélem a fiatalságom nő nélkül, ha nem lehetek olyan nővel együtt aki igazán tetszik nekem is?

Figyelt kérdés

Tacskó koromban még kegyetlenül sóvárogtam a nők után és belementem volna mindenféle alkuba is, csak legyen valami nő. Ez igazán szánalmas béta hím atitűd, amikor konformista módon belemész ilyenekbe és olyan nőkkel vagy együtt, akik igazából nem is vonzanak.


Úgy érzem mostanra értem meg, a tacskóból egy 3 méteres tigris lett, egy nyugodt, határozott ragadozó, aki kizárólag a számára legfinomabb falatokkal éri be.


S ha nem kaphatom meg a nekem leginkább tetsző nőt, hát akkor maradok egyedül.


Szerintem nincs ennél férfiasabb, amikor inkább tűröd a magányos estéket, de nem adod lejjebb. Van egy nőideál a fejedben, te arra vágysz és kész. Nem alkudozol.


FÉRFI vagy. Vagy azt kapod amit szeretnél, ha pedig nem jön össze akkor nem toporzékolsz, hanem elfogadod és akkor maradsz egyedül.


Sose éreztem még magam ennyire FÉRFInak.


F/28


2019. febr. 4. 00:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy FÉRFI, maximum megkeseredett. FÉRFI akkor vagy, ha nem adod lejjebb és meg is kapod azt a nőt, aki számodra a tökéletes. Ha nem adod lejjebb, az önmagában még kevés.:)
2019. febr. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a brutális? Mindenki ezt csinálja itt, és az is aki szintén hasonlóan béna felfogású meg frusztrált csak nem tud erről az oldalról.
2019. febr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent mar neharagudj. En random jarok ide fel trollkodni. De te kivetel nelkul itt keseregsz he fel evet hagyok ki ha 2 hetet. Ezek utan eohog a vakbelem hogy te mire panaszkodsz... enis tanulas helyett itt lebecolnek es utana sirnek hogy megbuktam a vizsgan, szerinted ki nem nezne hulyenek?

Kb en is igy nezlek most... vagyis “allati” ertelmes —- á egyáltalán nem rögeszmés, szar szokásairól leszokott valakinek...

2019. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
... ja nem!
2019. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Erdekel mas is a nokon kivul egyebkent? Vagy tenyleg nincs mas az eletedben? Hatha ket konyv elolvasasa kozott es esetleg karriered futtatasa kozben akadna a horogra valami... meg nem hallottad, hogy amit az ember betegesen akar azt (direkte) nem kapja meg? Vagy az agyad ilyesmi gondolatokra nem befogado kepes es ennek okan tovabb se birnad ezt a gondolat menetet porgetni...
2019. febr. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Na csak filozzal el fiam! Majd fel ev mulva visszanezek, de boritekolom hogy meg mindig itt fogod hitegetni magad hogy nincs a nokre szukseges, vagy mittudom en milyen nevetseges panel proli szinten gondolva ezt az egesz gagyi szindromat... kar hogy nincs valami okos, intelligens apa felesek a csaladodban... lenne mit itt helyrehozni. Apam... egyebkent en vagyok a hulye. A foldon fekvobe meg plusz belerugok mikozben nekem boven megy a csizio, es mindannyian akiknek megy, pontosan tudjuk hogy mennyire szarul gondolkodtok csaj. Es csakis ezen mulik... de tudom, qrva uncsi mikor barmikor teved ide az ember es ugyanaz az alacsony szint hoborog itt allandoan. Nem lehet egy jot trecselnj senkivel, mert mindenki aki kicsit is gondolkodik, az innen menekul. Vagy miattatok trollkodni kezd, mert ezzel tenyleg nem lehet mit kezdeni. A baj a fejekben van! Mikor jossz mar te is ra? Miert jo hulyenek lenni? En gyuuulolom ezt. Szoval rugdoslak hatha felruglak vegre a foldrol. Es terj mar eszhez. Annyit ismetelgetted magadban ezt a baromsagot, hogy mar te is azt hiszed hogy igy KELL gondolkodni. Vagy ne nezd az ejjelnappal budapestet... na varj! Most esik le! A te fajtad nezi ezeket a szarokat? Jeeeezusom segits... xD
2019. febr. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg ilyen "költői" kérdés akar lenni. Az utolsó 2 bekezdés miatt MEREM remélni legalábbis, hogy ez nem komoly.


Amúgy mindenkinek szíve joga, hogy azt tegye, amit szeretne...viszont ezzel áltatni magát sem egészséges, hogy azért nem jön össze semmi, mert VÁR valaki tökéletesre az illető.

2019. febr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Kemény vagy, mint a vídia. xD


https://www.youtube.com/watch?v=sDZQeKmqnbE

2019. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, sok ilyen kéne. Igy, aki csak dugni akar, annak több nő marad.
2019. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te egyedül is fogsz maradni.
2019. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!