Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutális ha annyira FÉRFI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális ha annyira FÉRFI vagyok hogy inkább leélem a fiatalságom nő nélkül, ha nem lehetek olyan nővel együtt aki igazán tetszik nekem is?

Figyelt kérdés

Tacskó koromban még kegyetlenül sóvárogtam a nők után és belementem volna mindenféle alkuba is, csak legyen valami nő. Ez igazán szánalmas béta hím atitűd, amikor konformista módon belemész ilyenekbe és olyan nőkkel vagy együtt, akik igazából nem is vonzanak.


Úgy érzem mostanra értem meg, a tacskóból egy 3 méteres tigris lett, egy nyugodt, határozott ragadozó, aki kizárólag a számára legfinomabb falatokkal éri be.


S ha nem kaphatom meg a nekem leginkább tetsző nőt, hát akkor maradok egyedül.


Szerintem nincs ennél férfiasabb, amikor inkább tűröd a magányos estéket, de nem adod lejjebb. Van egy nőideál a fejedben, te arra vágysz és kész. Nem alkudozol.


FÉRFI vagy. Vagy azt kapod amit szeretnél, ha pedig nem jön össze akkor nem toporzékolsz, hanem elfogadod és akkor maradsz egyedül.


Sose éreztem még magam ennyire FÉRFInak.


F/28


2019. febr. 4. 00:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

En No vagyok,es ugy gondolom hogy ez egy reszt jo dolog..jo ha az ember nem alkuszik meg,csak azert hogy ne legyen egyedul. En is olyan voltam vilag eletemben hogy aki nem fogott meg,es nem ereztem azt a kulonleges erzest,azzal nem jottem ossze.Jelenleg en is szingli vagyok,DE en nem a tokeletes embert varom,aki minden szempontbol kimagaslo..hanem azt,aki ugy igazan megmozgat,fuggetlenul attol hogy hogy nez ki,es hogy hol van a tarsadalmi rangletran... Mert nem m1,hogy azert nem vagyunk egyedul mert nem felel meg senki az ELVARASAINKNAK,vagy azert,mert nem szerettunk bele senkibe.. mert ugye az hogy kibe szeretunk bele,az nem feltetelekhez kotott..en nalad pedig pont ezt latom...

JA,es nem ettol lessz valaki FERFI,vagy nagybetus NO,hogy kivel van egyutt,vagy kivel nem..

2019. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Tanultál te is valamit. 😊👌Így tovább!!
2019. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Szerintem nincs ennél férfiasabb, amikor inkább tűröd a magányos estéket, de nem adod lejjebb. Van egy nőideál a fejedben, te arra vágysz és kész. Nem alkudozol."

Ez úgy baromság, ahogy van.

Minden férfinek van ideálja, és igyekszik azokat megkapni.

Ha nem sikerül, akkor nem otthon gubbaszt és üdvözíti a saját (vélt) nagyszerűségét, hanem addig megy, ameddig nem találja meg az ő NŐjét!

28 évesen ennek a "brutális férfiasságnak" elég gyermeteg lelki okai lehetnek... és ebben a korban már ez lehet kóros is...

2019. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!