Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hanyagol a fiú barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hanyagol a fiú barát barátom mert nem fekszem le vele? Tényleg a szex lenne az ok?

Figyelt kérdés

1.5 éve ismerem a srácot. Mindketten megbízunk a másikban. Jó barátok voltunk egy ideig. Jópár hónapja alig keres. Ha ritkán egyetemwn összefutunk akkor minden jó. Ha van szülinap, névnap hív. Felhozza hogy üljünk be egy sörre, bár ebből sose lesz semmi.


Az üzeneteimre jó ha 3 napra rá reagál. Sokszpr üzemet közben hagy faképnél. Nem keres, ha keresem akkor rámszól hogy miért nem kerestem eddig.

Nem tudom nagyon elhidegült. Tudom hogy szexelne velem de sose volt erőszakos és azt hittem jól megleszünk enélkül. Vajon ez az ok?

Semmi nem történt ami miatt így kéne viselkednie. Mindig olyan őszintén tudtunk beszélgetni. Nincs semmi változás az életében ami miatt megváltozhatott volna.



2019. febr. 4. 10:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
én 23 ő 25
2019. febr. 4. 10:03
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekled,ennyi
2019. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, "barátság",aha. Nekem is vannak férfi barátaim, akikkel az egyetemen bulizni járunk, vagy kávézni, de sose vonjuk egymást kérdőre, hogy ki miért kereste olyan keveset a másikat... :D Szerintem ti inkább se veled, se nélküled kategóriába tartoztok, mint barátiba...
2019. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom..ha jó barátok voltatok miért is várná,hogy lefeküdj Vele?A barátság nem erről szól!

Szerintem Te többet gondoltál barátságnál, Ő pedig megmaradt ezen a szinten, sőt, még barátként se hiszem,hogy nagyon közelállónak érez magához ha nem keres.

2019. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem akartam többet barátságnál. De tudom hogy ódákat zeng a szexkapcsolatairól. (amit a lány baráaival művel)

Neki inkább lány barátai vannak.

2019. febr. 4. 10:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Talonban tart, mert látja, hogy odavagy érte, futsz utána, és csak idő kérdése, hogy mikor adod be a derekad, és lesz szex.

Ha ennyire nem akarsz tőle semmit, és látod, hogy csak szórakozik minden csajjal, akkor miért túráztatod magad ennyire? Nekem ilyen havernak se kéne.

2019. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ebből vontad le,hogy szexelne veled??Csak mert a lány barátaival,a többivel összefekszik?
2019. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom h dug mindenkivel de azokról úgy is beszél h szereti őket. Meg én látom is. Már úgy baráti szeretet. Nem csak annyi hogy megdugja őket. Eljárnak ide-oda.


Utolsó: Onnan hogy poénosan nekem is mondja mindig hogy dugjunk. És ő mondta is hogy szexelne velem. De sosem erőszakoskodott és úgy láttam elfogadta a nemet. Van hogy megölel. De úgymaradunk. Tehát ez a mély baráti hosszas ölelés.

Egyáltalán nem tudom miért hidegült el ennyire. :/

2019. febr. 4. 10:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ő nem a barátod, ne áltasd magad. Csak bejelentkezett dugásra, aztán vagy széttárod majd a lábad, vagy nem, es akkor talál majd más csajt. Haha, barátok...
2019. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem álltál be a sorba. Ennyi. Hagyd ezt a "hosszú baráti ölelés" dumát...vak vagy?
2019. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!