Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hanyagol a fiú barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hanyagol a fiú barát barátom mert nem fekszem le vele? Tényleg a szex lenne az ok?

Figyelt kérdés

1.5 éve ismerem a srácot. Mindketten megbízunk a másikban. Jó barátok voltunk egy ideig. Jópár hónapja alig keres. Ha ritkán egyetemwn összefutunk akkor minden jó. Ha van szülinap, névnap hív. Felhozza hogy üljünk be egy sörre, bár ebből sose lesz semmi.


Az üzeneteimre jó ha 3 napra rá reagál. Sokszpr üzemet közben hagy faképnél. Nem keres, ha keresem akkor rámszól hogy miért nem kerestem eddig.

Nem tudom nagyon elhidegült. Tudom hogy szexelne velem de sose volt erőszakos és azt hittem jól megleszünk enélkül. Vajon ez az ok?

Semmi nem történt ami miatt így kéne viselkednie. Mindig olyan őszintén tudtunk beszélgetni. Nincs semmi változás az életében ami miatt megváltozhatott volna.



2019. febr. 4. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

9esnek igaza van.

Ezért mondom én hogy férfi - nő között sosem lehet igaz barátság.

2019. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sok fiú haverom vált köddé ezután hogy megtudta nálam nem pálya.

Ő viszont segített munkakeresésben, volt hogy nála aludtam mert nem tudtam máshogy megoldani..egyszóval azt hittem ő tényleg azért kedvel mert szeret barátilag.

De talán tényleg csak a szexről szól az egész.

Köszi a nyers de őszinte válaszokat!

2019. febr. 4. 11:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Kamu.
2019. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!