Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fog már keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog már keresni?

Figyelt kérdés

Barátok voltunk, neki nincs párja, nekem van.

Mindig úgy nyilatkozott, hogy csak barátként tekint rám, viszont napi jelleggel keresett, mindig megölelt.

Most, amikor utoljára találkoztunk (csütörtök), volt egy olyan megjegyzése, hogy valójában nem mondott nekem igazat, csak nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni magát az érzelmei miatt.

Nem egy városban lakunk, hanem legalább 100km-re egymástól, csak ugyanoda járunk egyetemre.

Most április végéig nincs tanítás, tehát addig nem is tudunk találkozni.

(A páromnak rosszul esne, azért nem)


Most akkor bevallott nekem valamit, és soha többé nem akar hallani rólam?

Vagy ilyenkor mi van?


(nem mondtam neki rá semmit, mert kb az utolsó két percre időzítette, nekem meg már indult a vonatom, felfogni se sikerült elsőre, nemhogy válaszolni)


én vagyok a lány


2019. febr. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy távolságot fog tartani. Javaslom tedd ezt te is.

32/f

2019. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A páromnak rosszul esne, azért nem)

Rakd rendbe a kapcsolatodat ha már egy sima barátra is ráizgulsz nem lehet tul boldog.. :(

2019. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van esze akkor nem fog
2019. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!