Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szép szó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szép szó a "párom" kifejezés?

Figyelt kérdés

Tiniként utáltam, ha valaki páromnak hívta a barátját. Pasim, csajom se szimpi már,régen se volt nagyon az.


Viszont így 20 felett annyira szép. Nekem attól van herótom, főleg mikor engem is "Asszony"-nak hívtak, jézusom... Ugye a férjem, feleségem még nem játszik... Nekem a szívem, nyuszim ilyenek nyálasak.


Úgy látszik öregszem :)


A mádik amikor herótim van, mikor Anyának, Apának hívják egymást.


2019. febr. 12. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Szebb mint a pasim,ja sokadik pasim,de ma sokan üritőnek is hivhatják a másikat nekem a lakhatási meg nincs jobb a szamár jo lesz üriteni azzal is dugok néha mig nem találok jobbat kapcsolatoktol van hányingerem..

40N

2019. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha rám azt mondják, hogy asszony, akkor az egy pofon :D Tudja már minden haverja, automatikusan rakját fel a kezüket, ha asszonyként emlegetnek :D Szóval igen, én se kedvelem :D

A csajom, pasim, az olyan tinis. Kicsit szebb a barátom, barátnőm. Náluk még ritkán párom, de vannak kivételek.

És igen, nagyon szép, mert ezzel azt sugallod, hogy ő életed párja, a társad, nem csak aki jól megrak/akit jól megraksz, meg kézenfogva jártok boltba. Én társaságba kicsimnek hívom, vagy cicának (ennek története van :D), de páromként emlegetem.

(Esetleg viccesen uramként, mert én BV-s vagyok, és ott úrnő a nők megszólítása. Erre ő mondta, hogy akkor ott én vagyok a góré, de otthon ő az úr :D)

2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Karena26 ***** válasza:
100%
Nekem a férjem/feleségem tetszik. Mert jelent is valamit.
2019. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de még nem vagytok házasok...
2019. febr. 12. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Igen, de még nem vagytok házasok...

És? :O

Aki 20 éve élettárs azt már hivhatom feleségnek férjnek vagy ott csak a pasim a jo? ..

2019. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Persze, te hívhatod, de attól még nem az. Közben több "jogod" van férjemnek hívni 20 év után, mint akik 1 év kapcsolat után tegnap összeházasodtak, ma meg már férjecském/feleségem...
2019. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem attol a feleségem,hiába nincs vacak papir,amit egyesek annyira tisztelnek h mindenkivel megcsalják a feleségüket 3 4 év utn meg lecserélik,de hát tudjuk az a fránya papir számit..
2019. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Igen, főleg az a szép benne, hogy komoly kapcsolatban használod, arra a ritka férfire vagy nőre, akivel eljutottál arra a pontra, hogy társadként tekints rá.


“Pasimnak, csajomnak” hívsz bármilyen random embert, akivel egy hete összejöttél, de ezt felületes kapcsolatokban szokták használni szerintem.

2019. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem is nagyon jut eszembe más elfogadható kifejezés a házasság és a randizgatás közötti állapotra. Szerintem is szép amúgy és komoly (vagy annak szánt) kapcsolatokban szokták így emlegetni egymást.

Érdekes, mert nálunk egyébként az "asszony" meg az "uram" kifejezés is erre utal. Felénk egyáltalán nem negatív vagy degradáló, tök elterjedt. Arra nem is mondod, akivel csak randizgatsz. Ha valakit asszonynak hívsz akkor komolyan gondolod vele. :D

2019. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szép lenne ha valoban csak a párok használnák. De manapság sok tini.csa ha párosodott egyszer valakivel, akkor már páromként emlegeti, bár azonkivül, hogy néha qrintanak egyet, semmi közösséget nem vállalnak egymással. Röhej!!
2019. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!