Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap megvettem 4 kg Hyper...

Tegnap megvettem 4 kg Hyper Mass 5000-et, és mivel esélyem sincs edzőterembe járni, mit tehetek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 175cm 66kg. Régebben mar szedtem Max Gain Plus-t. Most viszont meg szeretnék "emberesedni", legalább 75kg ig akarok fel menni (Aztán majd idővel tovabb) igazából nincs idő határ, de azert jo lenne nyárra kinézni valahogy.


A helyzet az, hogy semmi esélyem sincs konditeremre, mert szinte a vilag végen lakunk. 2db súlyzóm van, 10-10kg ezzel tudnék valamit kezdeni. A kérdésem az lenne, hogy milyen gyakorlatokat csináljak, ha nem áll rendelkezésemre semmi, csak a két súly.


Étrend rendben van, előre is köszönöm a válaszokat! Üdv


2014. ápr. 2. 15:46
 1/5 Frontosa ***** válasza:

Nézz utána a ,,fegyencedzés"-nek.

Izomosodni az étrendtől tudsz, nem a tápkiegtől.

Jelenleg miből áll az étrended, mennyi fehérjét és ch-t viszel be?

Üdv,

2014. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy meghatározott étrendem nincs, igazából ezeket az élelmiszereket eszem nagyjából; rizs, (húsnál sajnos elég válogató vagyok) csirke mell, zöldsége, gyümölcsö, joghurt, néha egy kis édesség, (cukrász vagyok) krumpli, feher kenyér, zabkása, stb.. Rendben, feltétlen utána nézek!
2014. ápr. 2. 16:54
 3/5 anonim válasza:

A P90X-et lehet otthon is csinálni, kell hozzá szék, jóga matrac, súlyzó, meg húzódzkodó alkalmatosság.

Torrentoldalakon fent vannak a videók, és a táplálkozási útmutató és a leírás. Én most kezdtem el, 90 napos az edzés, és nekem nagyon tetszik.

Elég intenzív, heti 6-7 nap, minden nap másféle mozgásforma. Van benne has, hát, váll, láb, kempo, jóga.. tehát változatos is.

2014. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frontosa ***** válasza:

Tömegnövelő étrend az alapja az egésznek.

2 gramm fehérje/ttkg és 4-5 gramm szénhidrát kell/ttkg.

Azaz a te esetedben annyit kellene enni hogy meglegyen a napi 130-140 gramm fehérje és 280-350 gramm szénhidrát.

Összehasonlításként ez a makrotápanyag mennyiség 55-60 deka csirkemellben és 380-480 gramm rizsben van meg (1 zsacskósrizsnyi rizs 125 gramm). Ha ezt a mennyiséget beviszed és edzel mellé akkor lesz eredmény.

A táplálékkiegészítő, mint ahogy a neve is jelzi, csak ennek kiegészítésére alkalmas, de önmagában nem leszel tőle izmos, sima kaja az is , csak por formában, mint a liszt vagy a porcukor.

Üdv,

2014. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Ez hasznos volt :) üdv
2014. ápr. 4. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!