Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondanom a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a páromnak, hogy edzőterembe tervezek menni? Ha nem mondom el a tervem, akkor amikor már megvettem a bérletet azért szólnom kellene neki?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, kb másfél éve lassan. Nem neki akarok megfelelni, így én nem vagyok benne biztos, hogy tudnia kellene róla. Bár hozzátartozik, hogy általában csak este tudok majd elmenni.


Emiatt hazudni "gáz"? Vagy el kellene mondanom? Nem tudom, hogy helyes dolog-e elhallgatni.


Lány vagyok egyébként.


2019. febr. 16. 15:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze. "Cica elmentem gyúrni, majd jövök. Csháá."

32/f

2019. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy példaértékű a kapcsolatunk...de most nem ez a fontos.



Na persze... nem jönne velem, ő nem kövér. Hova gondolsz?! Mikor a tornázást hozta fel, mondtam neki, hogy ő is csinálja? Azt kérdezte miért? Szerintem ő kövér? Tehát ő azért hozta fel nekem, mert én kövér vagyok, de ő nem csinálja, mert ő nem az. :)

2019. febr. 16. 16:04
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet olvasunk erről, annál siralmasabb. Szerinted kondizni csak a kövér emberek járnak? Miii van?xD Látszik nem szoktál kimozdulni a 4 fal közül......
2019. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan vakság, amihez már kutya kellene...
2019. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem, ezt ő mondta, nem én. Én nem gondolom, hogy kövérnek kell lennie az embernek ahhoz, hogy mozogjon. ....de köszi, a kérdésemre nagyon sok választ kaptam...
2019. febr. 16. 16:09
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Oké itt egy válasz a kérdésre. Szerintem ne mond el neki. Sőt inkább hazudj valamit. Ha a futással nincs baja, akkor mond, hogy futni mész. Aztán amikor majd lebuksz, és jól elver, hátha kicsit megjön az eszed.
2019. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Hubazzzmeg... már az alap kérdésedet sem értettem, mégis milyen kapcsolatban merül fel ekkora fh@szság, eltitkolni, hogy edzeni akarsz, jézusom... de a kommentjeid segítettek... azért nyugtass meg, hogy valamennyire érzed, hogy ez qurva gáz! Ugye érzed...?
2019. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez az egyik legbizarrabb kérdés, amit ~10 év alatt itt olvastam.
2019. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem, a pasid a garast veri a fogához és attól tartasz, hogy hiszti lesz belőle?

Az a gond, hogy márpedig ezt titkolni tök felesleges. Mondd meg neki kerek perec, hogy mész és pont. Neked is kell az, hogy magaddal foglalkozhass. Ha belefér, akkor meg pláne.


30N

2019. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

De mielőtt elmész kondizni, szakíts vele. Ha már egészségesen akarsz élni, ne csak a testeddel, hanem a lelkednek is tegyél jót.


30N

2019. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!