Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondanom a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a páromnak, hogy edzőterembe tervezek menni? Ha nem mondom el a tervem, akkor amikor már megvettem a bérletet azért szólnom kellene neki?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, kb másfél éve lassan. Nem neki akarok megfelelni, így én nem vagyok benne biztos, hogy tudnia kellene róla. Bár hozzátartozik, hogy általában csak este tudok majd elmenni.


Emiatt hazudni "gáz"? Vagy el kellene mondanom? Nem tudom, hogy helyes dolog-e elhallgatni.


Lány vagyok egyébként.


2019. febr. 16. 15:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
A lelkemet azt hiszem, hogy már kicsinálta. ... igen, a pénzen fog kiakadni megint. Mint mindig. Meg ugye az lesz majd benne, hogy neki akarok elég jó lenni, de nem neki, hanem magamnak. Viszont ha ezt hiszi, akkor majd azt gondolja, még több szarságot megtehet.
2019. febr. 16. 16:42
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugye jól gondoljuk hogyez egy bántalmazó kapcsolat?
2019. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

De nem kell sem engedni sem asszisztálni ahhoz, hogy szarságot tegyenek veled.

32/f

2019. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Lathatolag igy is megtehet veled barmit, szoval nem ertem, mi a gond.
2019. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Fizikailag nem bántalmaz. Ő ilyen.

De nem az érdekel, hogy őt ki milyennek látja. Én tudom, hogy csak idővel belátja, hogy ez nem vezet sehova. Még nem kész rá, hogy belássa ő is.

2019. febr. 16. 17:53
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Arra ne várj, hogy belássa a hibáit. Vedd észre, hogy ez lelki terror és lépj. Nézd meg a Gázláng c. Hitchcock filmet. Kedvességgel is lehet őrületbe kergetni valakit, de ami nekem lejött az írásodból, ez az ember egy önimádó barom, aki nem túl kedves, uralkodó személyiség. Soha nem késö kilépni egy ilyen mérgező kapcsolatból.
2019. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nem a hibáit fogja belátni, hanem a kapcsolatunk halálát.

Én nem vagyok határozott ember. Gyenge, megalkuvó, konfilktuskerülő vagyok.


Igen, neki lehet egy csomó mindent, amit nekem nem. Az ő dolgai az elsők... meg ilyesmi. Ez ugyan az, hogy ő játszhat a beten, elszórhat 20ezret, míg én egy pár zoknira sajnálok magamtól kb 120 forintot (ez a legolcsóbb pepcos darabára). ...mert ő dolgozik, én nem... ja, de....csak én nem drága vendéglátós vagyok... na mindegy...

Nem akarok ütőkártyát aadni a kezébe, ez a lényeg.

2019. febr. 16. 21:24
 28/32 anonim ***** válasza:
33%
Hááát... a srácra rá van húzva vizeslepedő rendesen a kedves válaszolók részéről😊 az éremnek két oldala van, hatás ellenhatás, akció reakció meg ilyesmi butaságok. A szememben ez a srác már maga az ördög😈 kommunikáció nélkü nincs jó megoldás. Olyan nincs hogy ő hibás én nem. De lehet hogy csak a kisebb rossz választása marad. De így lehúzni valakit ismeretlenül nem helyes szerintem. Uff.
2019. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem miért nem szakítottál még. Ő nem fogja belátni, ő neki ez marha kényelmes így.
2019. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Én nem képzelem, hogy én nem vagyok hibás. Sőt, szerintem tele vagyok hibákkal.

De természetesen nem azt fogom sorolni, hogy én nyaggatom, hogy töltsön velem időt, hogy szólok folyton, hogy ne igyon, hogy kiakadtam, mert speedet vett be... ezek az én hibáim, természetesen, de ahogy őt sem, engem sem kell minősítenie senkinek.


Szakítottam, de ő mindig talál okot arra, hogy maradjon. Ha mást nem, akkor azt, hogy nélküle én az utcán végzem. Legalább gondol rám is..

2019. febr. 17. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!