Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondanom a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a páromnak, hogy edzőterembe tervezek menni? Ha nem mondom el a tervem, akkor amikor már megvettem a bérletet azért szólnom kellene neki?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, kb másfél éve lassan. Nem neki akarok megfelelni, így én nem vagyok benne biztos, hogy tudnia kellene róla. Bár hozzátartozik, hogy általában csak este tudok majd elmenni.


Emiatt hazudni "gáz"? Vagy el kellene mondanom? Nem tudom, hogy helyes dolog-e elhallgatni.


Lány vagyok egyébként.


2019. febr. 16. 15:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én már tényleg nem értem ezt az egészet. Te választottad ezt az embert. Gondolom akkor imponált hogy hú de vagány a gyerek igazi alfahím. Gondolom most már nem annyira tetszik a dolog. A nők nagy többsége ezt sosem fogja be ismerni hogy valóban, azok a tulajdonságok már akkor is megvoltak benne amik mostanra elviselhetetné váltak. Hát most el kell dönteni hogy mi legyen. Neked kell dönteni.
2019. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Eleinte kedves volt, figyelmes és törődő.

Miattam vezetett munka után még több, mint 2 órát, hogy találkozzunk (szex nem volt). Hozott nekem csokit, későig beszéltünk, míg el nem aludtunk és reggel pedig irt, ha felkelt. kint üldögéltünk az erkélyen, beszélgettünk, sétáltunk este... meg ilyesmi. Még most is azért néha kedves... de ritka. Ha beteg vagyok, akkor ágybaparancsol, gyogyszert hoz, teát főz, vizes ruhát csinál, betakar és figyel rám. Néha próbál a kedvemben járni... de... több ma már a vita a pénzen. Az a minden.

2019. febr. 17. 19:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!