Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ex kerüljön törlésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ex kerüljön törlésre?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy ex kerüljön a közösségi oldalakon törlésre esetleg tiltásra ? Netán az olyan maradandó emlék mint a fénykép, videó és a rengeteg minden?! Kinek mi a véleménye?! Indokoljon mindenki. 🙂

2019. febr. 16. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hogy valtatok el. Ha haragban akkor simán dönthetsz úgy hogy törlod de ha jóba vagytok továbbra is akkor feleslegesen szerintem.
2019. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell sztem tiltani/ törölni,de azért az adatlapját sasolni se kell.
2019. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Ami a közösségi oldalakat illeti, ha nem szeretnél a magánéletébe betekintést nyerni, akkor elég a követés leállítása. Felnőtteknel a tiltás már szerintem kicsinyes, de a zaklatók ellen ez az egy megoldás van.
2019. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Te már legbelül eldöntötted hogy törlöd. Amugy miért szakítottatok?
2019. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem törölni nem kell, de a nyilvános képeket/videókat illik szanálni.

Nálam alap, hogy szakítás után leszedem az ex fotóit, a másik féltől is elvárom ezt. A lakásban sincs kint a közös kép.


Tárgyakkal aszerint bántam, hogy mit képvisel. Amit csak a szentimentális értéke miatt szerettem attól megváltam, aminek valódi haszna van és használom az maradt.

A fotók pedig elférnek cipősdobozban, vagy a gépemen szépen tömörítve egy mappában.

2019. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem maradtál vele beszélőviszonyban, akkor törölheted nyugodtan. A Face nem jelzi senkinek hogy törölted. Ha békében váltatok, mert kifogyott a kapcsolat, akkor maradhat. Persze az újabb reklamálhat hogy miért van meg a régi. Mert ha valaki féltékeny, akkor hisztizni fog érte. de azzal úgysem lehet kapcsolatban élni. Az is kérdés, hogy meg akarod-e tartani tartalékszeretőnek. Mert ha nagyon jó volt a szexben, jöhet még a kutyára dér, jeligével. :)

De teljesen mindegy mit csinálsz, hogy döntesz, mert csak TE érzed azt ami lényeges. Nem szólunk bele. De hatörlöd minden ráutaló nyomod, akkor is felbukkanhat valahonnan. Ha pedig szükséged lenne rá, úgyis tudod a nevét, telefonszámát és meg tudod keresni. Tégy a szíved szerint! Ne félj törölni, és ne félj meghagyni! Egyik sem bűn.

De azt sem árultad el hogy te a fiú, vagy a lány vagy-e, és hány évesen kérdezed ezt....

2019. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem törlöm, főleg nem tiltom. Tudunk viselkedni.

Minek ehhez indoklás? Az emlék az emlék.

2019. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%

Gyerekes ez az egész probléma. Attól, hogy szétmentek nem kell teljes mértékben kitörölni az életedből. Ha a szakítás nem volt csúnya, nincs kifejezetten sértődés vagy ellentét akkor szerintem gyerekes lépés a tiltogatás meg törlés. Attól, hogy nem vagyunk együtt ugyan úgy érdekel minimálisan, hogy jól megy-e a sora, fél évente nyugodtan meg lehet beszélni, hogy kivel mi újság. Nem volt még olyan párom, akit ez kicsit is zavart volna.

Ahogy emlékeket sem kell kitörölgetni szerintem. A múltadból úgy sem tudod kitörölni ami megtörtént. Meg amúgy a legtöbb embernek ez annyira nem számít, hogy eszébe se jut, hogy van fent egy 5 évvel ezelőtti kép valamelyik exével.

Szerintem akinek normális önértékelése és jó párkapcsolata van az nem foglalkozik azzal, hogy van-e fönt a párjának valami az exéről. Meg nyilván érettség kérdése is.

Párom fiatalabb korában ez a tipikus szerelmes kiírogatós volt, gyakran dobálja fel neki a facebook emléknek, hogy melyik barátnőjének miket írt ki. Csak mosolyogni szoktam rajta, hogy milyen kis romantikus meg cuki volt már akkor is. Az ex nem véletlenül ex.

2019. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Soha, egyik exemel sem tartottam a kapcsolatot, sem élőben, sem neten a szakítás után.
2019. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg az, hogy miért törlöd, ugyanis:


A létezését nem tudod törölni az univerzumból és az együtt eltöltöt időt sem tudod megmásítani vagy meg nem történtté tenni.

2019. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!