Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ex kerüljön törlésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ex kerüljön törlésre?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy ex kerüljön a közösségi oldalakon törlésre esetleg tiltásra ? Netán az olyan maradandó emlék mint a fénykép, videó és a rengeteg minden?! Kinek mi a véleménye?! Indokoljon mindenki. 🙂

2019. febr. 16. 20:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném , hogy ez csak egy vélemény kutatás , tehát ez nem nekem kell . De az én véleményem az az, hogy a törlés még elfogadható - ha valaki annyira szenvedő és neki így a jobb . Mindenki eldönti, ahogy érzi . 🙂
2019. febr. 16. 21:12
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem helyzetfüggő, hogy ki kerül törlésre/tiltásra és ki nem. Mint említették páran előttem, ahogy szakítottatok is befolyásolja: ha békésen, maradhat, ha nagy volt a dráma és mélyek a sebek, egy időre legalább is ajánlatos jegelni az online ismeretséget (szerintem).

Ha pl az egyik zalkatja a másikat, az nyomós indok, hogy törölve legyen.

A közös fényképeket szerintem illik törölni, főképp, ha van új pár, eléggé könnyen vitaforrás lehet belőle, hogy miért vannak ott azok a képek (joggal). El kell őket rakni egy mappába a gépen, ott jó helyen vannak.


30N

2019. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es. Teljesen egyetértek. 🙂 !
2019. febr. 16. 21:43
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell mindenki válaszát leszavazni..Mindenkinek lehet más a véleménye. Remelem ettől jobban érzi most magát mindenki, hogy adhatott egy unlikeot👏
2019. febr. 17. 09:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én exeim az internet előtti életből vannak. Akiket bejelöltem, vissza is jelöltek és ott vannak a "barátaim" közt. Senkivel, sosem vesztem össze, csak vége lett.
2019. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!