Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem nyaraltunk egyutt eddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem nyaraltunk egyutt eddig?

Figyelt kérdés

A baratom 24, en 20 eves vagyok, mar egy eve egyutt vagyunk, ez lesz a masodik kozos nyarunk, es eddig egyszer sem nyaraltunk vagy utaztunk el kettesben sehova. En pedig ezen a nyaron nagyon szeretnek kozosen elmenni nyaralni, nem wellnessbe, hanem kulfoldre valahova (nem is az a lenyeg hova!) A lenyeg, hogy o es a legjobb baratja par eve kozosen mennek nyaralni kulfoldre, nem is a legolcsobb helyekre. Velem miert nem kepes megtenni ugyanezt? Allitolag azert, mert szamukrs fontos az az igeret h minden evben elmennek kozosen nyaralni, es mehetnék en is veluk, meg a srac baratnoje, de egyikukert sem vagyok oda, es ettol ugy erzem a baratom a baratjat valasztja helyettem. Szerintem. Alap, h a parok kozosen mennek utazni, ha mar utaznak, raadasul ezt turjem el minden evben egy hulye igeret miatt?! Nem ertem mi azon a nem megertheto h az embernek elobb utobb lesz baratnoje es akkor mar neha vele is kiruccanna KETTESBEN. Semmi kedvem 4esbe nyaralni, plane ilyenre penzt gyujteni. Vagy ketten vagy sehogy. De a baratom le se szarja a velemenyem, annxit mond h ha en nem vagyok kepes 4esbe menni, akkor az en bajom. Ez nekem nagyon derogal. Mit kene tennem? Jogosan akadtam ki? Ez a tema mar tobbszor is feljott, egyikunk sem enged... Meg azt is mondta h mehetünk kettesbe is, meg o kulon a baratjaval, de ne is szamitsak ra h ugyanolyan árú es minőségű lesz a mi nyaralasunk. Ergo a haverjaval fullos helyekre megy kulfoldre, en meg oruljek ha eljutunk egy lepukkant helyre. Mielott ugy jonje le, nem, nem vagyok elkenyesztetve, sem nagyravagyo, de igenis zavar h a haverjaval valo utazasra sokkal tobbet szanna, es sokkal jobban is varja, mint esetleg a mienket. Tehat neki az a fő nyaralas, nem a mienk.


Masik kerdes? Huszonevesek, esetleg foiskolas parok: ti mennyi ido utan mentetek el eloszor nyaralni kettesben a parotokkal? Egyaltalan normalis h mi. Meg sosem utaztunk sehova? Csakmert mindenutt azt latom h a parok mar x honap utan mennek ide oda tobb napra, mi meg sehova, es nem Is feltetlenul a penz miatt (nem reszemrol). Vágyom is az egyutt toltott utazasra, de felek h meg evekig nem. Lesz belole semmi.



2019. febr. 21. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
mi fél év után kb, olyan 23-24 voltunk
2019. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Legyszi aki valaszol az ne csak az utolsora, nem az a fő kerdesem!!
2019. febr. 21. 11:54
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
2 hónap után, Francia körútra, ennek már 6 éve, azóta minden évben utazunk. :)
2019. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

A fő kérdésedre mégis mit lehetne mondani? Látványosan tojik rá.


Mi 2 hónap után utaztunk először együtt, 22 évesek voltunk akkor.

2019. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Mi, soha nem mentünk együtt nyaralni. Minek? Vagyunk együtt bőven. A nyaralást ne rontsuk már el azzal, hogy ott is együtt vagyunk.
2019. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azert potyogtem annyit a gepen a problemam megfogalmazasaval, hogy aztan a legkevesbe fontos kerdesemre adjak valaszt. Akkor Maskepp fogalmazok: NEM ERDEKEL KI MIKOR, HOVA, HANYSZOR MENT NYARALNI. :))) A FENTEBB OLVASHATO KERDESRE VALASZOLJATOK, HA MAR VALASZOLTOK!!! KOSZI
2019. febr. 21. 12:22
 7/19 A kérdező kommentje:
En nem is ertem, ha kepesek voltatok elolvasni a sztorit, akkormar komolyan csak az utolsora valaszoltok? De en voltam a hulye h beleirtam... Elhihetitek h az en helyzetemen nem segit semmit ha valakik korutra mennek 2 honaposan:D remelem vilagos. Ha meg nem tudtok erdemben valaszolni akkor lehet tovabb lapozni.
2019. febr. 21. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Mondd meg neki, hogy azon kívül, hogy megy a haverral, menjen veled is közösen. Ennyire egyszerű.
2019. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolso: Koszi a valaszt, de ott van, le van irva h errol mar beszeltunk.. Jezusom ertelmezzetek, sokat segiteni mindenkinek.
2019. febr. 21. 12:25
 10/19 anonim ***** válasza:

Én dobnám, nem a nyaralás miatt, hanem egy ilyen alap dologban nem képes a kompromisszumra.

Mi anno ahogy összejöttünk év elején, már abban az évben nyaraltunk együtt. És ez tart így X éve, van olyan év, hogy négyesbe megyünk barátokkal, de olyankor novemberben/decemberben szigorúan kettesben töltünk pár napot külföldön.

2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!