Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem nyaraltunk egyutt eddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem nyaraltunk egyutt eddig?

Figyelt kérdés

A baratom 24, en 20 eves vagyok, mar egy eve egyutt vagyunk, ez lesz a masodik kozos nyarunk, es eddig egyszer sem nyaraltunk vagy utaztunk el kettesben sehova. En pedig ezen a nyaron nagyon szeretnek kozosen elmenni nyaralni, nem wellnessbe, hanem kulfoldre valahova (nem is az a lenyeg hova!) A lenyeg, hogy o es a legjobb baratja par eve kozosen mennek nyaralni kulfoldre, nem is a legolcsobb helyekre. Velem miert nem kepes megtenni ugyanezt? Allitolag azert, mert szamukrs fontos az az igeret h minden evben elmennek kozosen nyaralni, es mehetnék en is veluk, meg a srac baratnoje, de egyikukert sem vagyok oda, es ettol ugy erzem a baratom a baratjat valasztja helyettem. Szerintem. Alap, h a parok kozosen mennek utazni, ha mar utaznak, raadasul ezt turjem el minden evben egy hulye igeret miatt?! Nem ertem mi azon a nem megertheto h az embernek elobb utobb lesz baratnoje es akkor mar neha vele is kiruccanna KETTESBEN. Semmi kedvem 4esbe nyaralni, plane ilyenre penzt gyujteni. Vagy ketten vagy sehogy. De a baratom le se szarja a velemenyem, annxit mond h ha en nem vagyok kepes 4esbe menni, akkor az en bajom. Ez nekem nagyon derogal. Mit kene tennem? Jogosan akadtam ki? Ez a tema mar tobbszor is feljott, egyikunk sem enged... Meg azt is mondta h mehetünk kettesbe is, meg o kulon a baratjaval, de ne is szamitsak ra h ugyanolyan árú es minőségű lesz a mi nyaralasunk. Ergo a haverjaval fullos helyekre megy kulfoldre, en meg oruljek ha eljutunk egy lepukkant helyre. Mielott ugy jonje le, nem, nem vagyok elkenyesztetve, sem nagyravagyo, de igenis zavar h a haverjaval valo utazasra sokkal tobbet szanna, es sokkal jobban is varja, mint esetleg a mienket. Tehat neki az a fő nyaralas, nem a mienk.


Masik kerdes? Huszonevesek, esetleg foiskolas parok: ti mennyi ido utan mentetek el eloszor nyaralni kettesben a parotokkal? Egyaltalan normalis h mi. Meg sosem utaztunk sehova? Csakmert mindenutt azt latom h a parok mar x honap utan mennek ide oda tobb napra, mi meg sehova, es nem Is feltetlenul a penz miatt (nem reszemrol). Vágyom is az egyutt toltott utazasra, de felek h meg evekig nem. Lesz belole semmi.



2019. febr. 21. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én megértem hogy zavar. Alapvetően nincs gond azzal, ha az ember elmegy a barátaival nyaralni, de azért nehogy már ez fontosabb legyen, mint a párjával együtt töltött idő. Ha ez a hozzáállása másban is megmutatkozik, nem csak a nyaralásokban, akkor lehet, hogy érdemes átgondolni ezt a kapcsolatot.

Egyébként meg még adhatsz is neki egy esélyt, mármint a nyaralásnak négyesben, még az is lehet, hogy megkedveled a barátait és jól szórakoztok együtt. Értem, hogy nem ez az álmod, de amúgy ezek a nyaralások is nagyon jók szoktak lenni. Meg talán, ha egyébként minden jó a kapcsolatotokban, és azt látja, hogy te rugalmas vagy és belemész egy ilyenbe, talán ő is kicsit lazít ezen a hozzáálláson, és idővel javulnak az erőviszonyok.


Amúgy még az egyetemi éveim alatt nem nagyon mentem a pasijaimmal sehova több napra, max egy hétvégére a Balatonra. Hiányzott nekem is a "rendes" nyaralás, de nem fért bele akkoriban több. Viszont így is örültem neki, mert nem az a lényeg hol vagy, hanem hogy egy időre csak ketten elvonultok a világ elől. Ha így érzel, akkor ti is megtehetitek, hogy elmentek Balcsira egy hétre mondjuk, az is tud fergeteges lenni.

2019. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De most MIT lehetne erre mondani? Milyen választ vársz? Ha megmondtad neki, hogy szeretnél vele nyaralni, ő meg nem akar, akkor szerinted erre mit tudnak a random válaszolók mondani?
2019. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az elsőre nem lehet mit írni, mert nem kérdés

a srác ilyen, ez vele jár, nekem is van ismerősöm akinek ennyire közeli barátja van és fontosabb a haver mint a csaja. Ezen nem lehet változtatni, vagy elfogadod így a srácot, vagy lépsz, de ne akard, hogy megváltozzon miattad és hagyja ott a legjobb haverját, hiszen te sem szeretnéd, hogy a legjobb haverja miatt szakítson veled, mert a haver most úgy szeretné.


Ez van, ilyen a srác, döntsd el, hogy így is kell e neked

2019. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az első részére szerinted kívülállóként mit lehet válaszolni? Szarik rád, akivel ezt meg lehet csinálni, azzal tegye, ennyi. Ezek vagytok ti a "pároddal".

Második kérdésedre: 20 voltam, 5 hónap után mentünk, wellness hotelba 5 napra, aztán nyáron Balatonra egy hétre, és azóta is 3-4 havonta, hol külföldi városlátogatásra, hol wellnessbe Magyarországon. És nem a haverjaival. Na, ezek meg mi vagyunk. Attól, hogy itt hisztizel, nem fog megoldódni az életed nagy problémája.

2019. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Összejöttünk szeptemberben, kb. egy hónap után hétvége Magyaro-n belül, és egy évig belföldön voltunk és egy év után mentünk először külföldre. Én akkor fősulis voltam, ő dolgozott, azért vártunk ennyit, a pénzügyi helyzet miatt. És azóta házasok vagyunk és belföldre már nem járunk, de külföld az évi 4-5*, ebben van pár napos és általában egy hosszabb (két hét)
2019. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9 éve vagyok a férjemmel sose voltunk nyaralni.Az elején azért mert csoringerek voltunk aztan mire oda jutottunk volna kisbabank lett aztán plusz építkezés megint elment a pénz.Talán idén..bevan tervezve.
2019. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha a pasid leszarja a véleményed, neked meg ez derogál, akkor 3 lehetőség van:


- otthagyod őt,

- vele maradsz és eltűröd,

- tovább hisztizel, és akkor ő dob ki.

2019. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy éve vagytok együtt, ergo eddig egyetlen nyarat élt meg a kapcsolatotok, te mégis úgy adod elő, mintha kb. 6-8 éve menne ez.

Egy év lófax, nyáron még csak pár hónapja voltatok együtt, mit vártál?

Én sem borítanám a terveimet a friss csajom kedvéért. Most felajánlotta, hogy menjetek négyen, tök korrekt, sőt, hiszen a megszokott baráti nyaralást "páros" nyaralássá alakították, de neked ez sem jó.

Ha külön megy a barátjával és külön veled, az sem.

Ez azért már gyanúsan hisztis pixa faktor.

Írod,hogy neked mindegy, csak együtt legyetek kettesben (jaj,milyen romcsi),de közben nem tetszik, hogy a barátjával drágább helyre megy...

Te tipikusan az a csaj vagy, akinek semmi nem jó a saját elképzelésén kívül. Ezen kéne elgondolkoznod. Nőként mondom ezt.

2019. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele akkor ? Én ha a párom mindig a haverjával menne,kettesbe elgondolkoznék..pláne ha velem nem akarna.Tesom is el jár a haverjaival szinte mindig Külföldre,lassan 1 éve van barátnője vele is volt,igaz nem külföldön. Illetve honnan tudod h ők ketten mit csinálnak ott?! (mert nem tudod). Érdekes egy párod van,meg te is érdekes vagy a felfogásoddal együtt. De máskor használj ékezetet,ha ennyire főiskolás vagy
2019. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!