Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet itt hasznos tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet itt hasznos tanácsokat kapni ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Szerintetek ti hasznos tanácsokat tudtok adni, vagy csak trollkodni szerettek? Van itt olyan aki tényleg megszívlelendő tanácsokat ad?

2019. febr. 21. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, csak sokszor épp a 0-50%-os válaszok azok. Míg 100%-os válasz az, ami "polkorrekt" és jól hangzik, de igazából egy üres közhely.
2019. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a válasza nem arról szól,hogy poénból, vagy épp' hangulatától függően odamondja,, szerintem hasznos választ ad. Legalábbis a szándéka ez. De mindannyian másként látunk történéseket, élethelyzeteket.


Egyébként azt meg lehet figyelni,hogy a kérdezők maguk is tudják milyen választ fognak kapni, vagy milyen választ szeretnének kapni. Ennek függvényében - ahogy előttem is írják- már meggyzőzhetetlenek, vagy eleve abba az irányba terelnék a válaszolókat amit hallani akarnak.


Vannak akik válaszuk alapjául a velük történteket írják le, ami akár hasznos is lehet, de nem biztos,hogy a kérdező adott helyzetében ugyanaz fog történni a döntése kapcsán.


Nem érdemes hosszú kérdést feltenni, bonyolult körmondatokban leírni, ekkor általában a válaszban egy-egy részt ragadnak ki.


Ami engem dühít..a helyesírási/stilisztikai hibák, amikor egy kérdés lényegét még kb-ra se lehet kibogarászni.Ilyenkor a válaszok is erre térnek ki, nem arra amit témaként felvetnek.

2019. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!