Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kell kinek jelentkeznie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell kinek jelentkeznie?

Figyelt kérdés

Nagyon régen voltam már randin, ezért már totál nem tudom, hogy "mi a szokás".

Elmentünk a pasival kávézni, beszélgettünk folyamatosan, nevettünk. A végén még nem csókolt meg, csak közelebb adott a számhoz puszit. Eddig folyamatosan messengeren beszéltünk. Mondta, hogy még megy ide-oda, viszont nem tudom kinek kellene írnia először... Egyáltalán nem is tudom, hogy tetszhettem-e neki :/ Gondolom azért igen, mert a másfél óra alatt bármikor leléphetett volna valami ürüggyel, meg talán utalt is rá, hogy máskor is szívesen elmehetünk kávéra, de nem tudom... Kinek kellene írnia kinek először? A kávét illedelmesen megköszöntem, szóval már ezzel nem akarok neki újra írni.. Várjam meg hogy jelentkezzen? Bár nekem nincs ellenemre, hogy én írjak, csak nem tudom.. Bocsánat, hogy esetleg felesleges kérdés, de kislányos zavaromban fogalmam sincs, hogy mit tegyek :D


2019. febr. 21. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Én az a fajta vagyok,aki megvárnâ az első randi után,hogy Ő jelentkezzen.
2019. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem olyan pipiske dolog? Jött értem, meghívott kávéra és még várjam, hogy írjon is? Persze régebben ez kvázi alapvető elvárás volt, csak tudom, hogy ma már más világot élünk
2019. febr. 21. 16:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idősek vagytok?
2019. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mindketten 30
2019. febr. 21. 16:21
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor, ha úgy érzed, jól sikerült a randi, én simán felhoznám pár napon belül a következőt. Ha nem írna addig.
2019. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok egy libuska ,nagyon nem.Csak nem tudom rávenni magam egy randi után.Olyan elsietett lépésnek gondolom,a férfi meg elbízza magát,és nem fog sietni,mert ezzel jelzem,hogy már megszerzett úgymond és bennem van,hogy mindig a férfi választ.Tudom az ellenkezőjét mondják.Később igen írnék ,a második után.
2019. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. Ne haragudj, nem úgy értettem! Egyáltalán nem gondoltam ezt rólad :)
2019. febr. 21. 16:25
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Felesleges írnod, ha akar, úgyis keres.

Meg neked is csak jobb, ha ő keres, mintha úgy éreznéd, neked kell teperned.

2019. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Megfogadom, akkor megvárom míg ő ír :) Köszönöm
2019. febr. 21. 16:27
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem gondoltam,hogy azt gondoltad libus vagyok.☺Csak azért írtam,mert lehet mások azt gondolják majd ki ha én nemet játszok.
2019. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!