Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kell kinek jelentkeznie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell kinek jelentkeznie?

Figyelt kérdés

Nagyon régen voltam már randin, ezért már totál nem tudom, hogy "mi a szokás".

Elmentünk a pasival kávézni, beszélgettünk folyamatosan, nevettünk. A végén még nem csókolt meg, csak közelebb adott a számhoz puszit. Eddig folyamatosan messengeren beszéltünk. Mondta, hogy még megy ide-oda, viszont nem tudom kinek kellene írnia először... Egyáltalán nem is tudom, hogy tetszhettem-e neki :/ Gondolom azért igen, mert a másfél óra alatt bármikor leléphetett volna valami ürüggyel, meg talán utalt is rá, hogy máskor is szívesen elmehetünk kávéra, de nem tudom... Kinek kellene írnia kinek először? A kávét illedelmesen megköszöntem, szóval már ezzel nem akarok neki újra írni.. Várjam meg hogy jelentkezzen? Bár nekem nincs ellenemre, hogy én írjak, csak nem tudom.. Bocsánat, hogy esetleg felesleges kérdés, de kislányos zavaromban fogalmam sincs, hogy mit tegyek :D


2019. febr. 21. 16:15
1 2 3
 11/21 Rockarc ***** válasza:
45%

En mindig szoktam dobni egy smile-t a randi utan, csak megerositeskeppen, hogy jol ereztem magam, es meg aznap rairok, ha nem keso este van. Kar bizonytalansagban tartani a masikat, az nekem olyan jatszmazos okorsegnek tunik.


Hat nehez erre mit mondani. Jatszmazik, udvariatlan, vagy csak informatikai anafabeta, egyik sem jo. Kozben meg mar le is lepett. En azt gondolom, hogy most eppen masnal probalkozik, hozzad majd visszater, ha a masik kapuk bezarodtak. En a helyedben hagynam a fenebe, nem komoly az ipse.


42F

2019. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Én legutóbb megvártam, hogy a másik jelentkezzen, de csak mert én írtam utoljára.
2019. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm a válaszod. Egyelőre nem temetem a dolgot, mert mondta, hogy megy valahová, szóval hogy nem egyből haza. Ebből nem gondolom, hogy máshoz ment :D Bár igaz, sosem lehet tudni. Azért remélem azt is megírja legalább ha úgy gondolja, hogy nem jöttem be neki és inkább hagyjuk... Vagy ha bármilyen kamut ki is talál :)
2019. febr. 21. 16:36
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Azóta nem hívott el sehová?

Én pont egy ilyen szituációban vagyok csak a férfiként.

Illetve én vagyok az aki próbál találkozót intézni vele de sajnos nem válaszol.

2019. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez a kávé dolog ma történt, 1 órája :)
2019. febr. 21. 16:46
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

30 évesen nem kéne már ilyen gyerekes hülyeségeken agyalni. Mi az, hogy mi a szokás? A randi nem egy hivatalos protokoll, amit ha sikeresen teljesítetek, akkor valahogy kiesik belőle a párkapcsolat. Az van, amit ti csináltok, nincs olyan, hogy kinek "kell" valamit csinálnia.


Akarsz tőle valamit, szeretnél beszélni vele? --> Felkeresed és beszélsz vele. Nem pedig játszmázol és kombinálsz már most.

2019. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Mikor a tétlenségemben kavargó gondolataim qrvára zavarnak, akkor nekem az szokott segíteni, hogy csinálok valamit. Te például csinálhatod az, hogy begépeled a telefonod a, hogy "Cshá Imree. Hogy vagy ezen a csodálatos napon?" és elküldöd néki.

32/f

2019. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Ok. Talán várhatsz holnapig vele. :D

32/f

2019. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Rockarc ***** válasza:
73%

Kerdezo. Bocs, nem volt egyertelmu szamomra, hogy napok teltek el, vagy csak orak. Ha ma volt a randi, akkor semmi gond, jo esellyel jelentkezni fog, ha lesz ideje. Neked nincs semmi dolgod ezzel kapcsolatban.


Meg annyit, hogyha latom hogy irt, de nincs idom valaszolni, annyit azert irok, hogy most sietek, de este lesz valasz. Az elejen, amikor meg szinte egyaltalan nem ismered a napirendjet, nagyon praktikus, hogy nem kell a masiknak folyamatosan a telefont lesni, hogy jott-e mar valasz. Azt vettem eszre, hogy ez ragados, a masik is fel is vissza szokta jelezni, hogy mikor fog raerni. Sok sikert!


42F

2019. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, várd meg, hogy ő írjon.
2019. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!