Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre a viselkedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre a viselkedésre épelméjű magyarázat?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztunk egy sráccal egyetemi órán, valamiért azonnal kinézett magának engem, és meg akart ismerni. Az első beszélgetés alkalmával megmondtam, van párom. Mondta, nem baj, nem társat keres, csak nem ismer senkit nálunk, én meg olyan közvetlennek nézek ki.

Sok közös téma volt, barátkozni kezdtünk. Nagyon rendes volt velem, mindenben segített, lehetett rá számítani bármikor.

Sose volt téma, hogy tetszik-e nekem, egyszer mint szubjektív női véleményt megkérdezett, helyesnek tartom-e, de ennyi. Amugy mindig arról beszélt inkább, ismerkedik, vagy tetszik neki valaki, vagy épp nem.

Illetve mondta, hogy mi nem lennénk jó párnak, jó is, hogy sose merülne ez fel.

Aztán egyszer kérdezte, szerelmes vagyok-e belé. Mondtam, nem. Erre mondta, örül, mert már megijedt, és akkor nem lehetnénk barátok.

2 hete csütörtökön találkoztunk utoljára. Április közepéig nincs egyetem, megbeszéltük, addig nem is fogunk.

Naponta keresett, de egyre inkább utálatosan viselkedett chaten, így már alig volt kedvem válaszolni.

Szóval, sulis dolgokban válaszoltam neki, de nem kerestem, vagy vetettem fel témát.

Amikor már csak simán rákérdeztem egyszer, mi bántja, megkaptam, "Mi van, azt hiszed, tán te hiányzol?!"

Innen már nem voltak illúzióim, láttam, hogy ennek annyi. Utána beszólt még ok nélkül párszor, majd nem keresett többé.


Mi a jó fene baja lehet?


Ezek után kellemetlen lesz viszontlátni tavasszal, nyilván levegőnek néz, vagy a biztonság kedvéért személyesen is elküld a búsba.


Mikor csinál ilyet egy felnőtt férfi?


2019. febr. 21. 17:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amikor utoljára személyesen találkoztunk, még minden rendben volt.

Azon kapta fel a vizet tegnap, nem találkozom vele jövő héten. Akkor közölte, befejezte velem végleg.

2019. febr. 21. 17:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Haha 'felnőtt' haha.

Ismét bizonyítja, hogy semmit nem jelent, hogy valaki egyetemre-főiskolára jár.


Ő sz_r módszerrel próbál megszerezni téged. Te pedig vagy menthetetlenül naiv vagy (esetleg rettenet buta). Nem igaz, hogy nem látod mit akar.

2019. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem te vagy a tegnapi lány, aki tegnap emiatt akart éppen behányni, miközben a sírógörcs kerülgette?

32/f

2019. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3, Nem te vagy az a bunkó barom, aki minden kérdés alá idehány valami marhaságot?

Más dolgod nincs, hogy itt éled az életed?


(pánikbeteg vagyok, szóval minimum egy bocsánatkérés)

2019. febr. 21. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, az öndiagnosztizált "pánikbeteg" kérdező, de jó, hogy megint itt vagy (nem). Nem tudom hány éves vagy, de ha elmúltál 14, akkor a Gyakori nélkül is tudnod kéne, hogy csak kamuzta a haverkodást, megpróbált felszedni, nem sikerült neki, végül feladta és a sértett kis egója miatt így büntetett téged.
2019. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Szóval te vagy. Megnyugodtam, hogy nem vagytok többen. Kérlek bocsáss meg nekem kérdező, hogy pánikbeteg vagy, hidd el, nem akartam, hogy pánikbeteg legyél.

Most, hogy így összemelegedtünk, elmondod, hogy miért ez a csávó foglalkoztat inkább a párod helyett, aki pánikbetegként megadhatná neked az érzelmi stabilitást és biztonságot?

32/f

2019. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Istenem, te beteg vagy -.-


Nem kopnál le végre? Nincs életed, vagy mi bajod van?

2019. febr. 21. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Van életem, mert nem pánikolok azon, hogy nem akar már megbaxni a csoporttársam. Éppen azt mondtam tegnap is, ahogy ma is, hogy neked sem kéne. És még mielőtt kotorásznod kéne a papírzacskó után, azt is leszögezném, hogy azon sem kell pánikolnod, hogy én egy s@%gfej vagyok. Ahogy az előttem lévő kolléga is leírta, arról van szó, hogy te haverkodnál, a csávó hódítana, te erre nem voltál vevő, ő most ezért jól megbüntet. Mivel az elején mondtad, hogy mi van, ebbe pedig ő belement, nincs miért büntetést kapnod, tehát amit mondtam továbbra is áll, hagyd ezt a hülyegyereket, helyette a kapcsolatoddal foglalkozz, melyből töltekezhetsz.

32/f

2019. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom én mi a baja! Az, hogy egy hazug kis pöts! Még magának is hazudott szerintem. Bejöttél neki nagyon, rádkattant, aztán rájött, hogy ez nem jó így, összezavarodott, próbálkozott, kifakadt, azt hitte ezzel a sunyi taktikával majd, te is közeledsz hozzá. Belátta, hogy nincs esélye, aztán kimutatta a foga fehérjét. Összefoglalva: ez a barátkozós duma egy ordenáré nagy hazugság volt, ennyi.

A magyarázat meg az, hogy sajnos minket férfiakat vonz a női nem, ezzel nem tudunk mit csinálni, ez határozza meg az életünket, viselkedésünket, meg kb mindent. Sok baromságot megcsinálunk hogy megfeleljünk, közelebb kerüljünk egy számunkra szimpatikus nőhöz. Sokszor megszégyenítjük magunkat, feladjuk elveinket, abnormálisan viselkedünk, hazudunk, áltatjuk magunkat, álmodozunk, reménykedünk... Itt ez az eredménye.

2019. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Haha, pacsi 32/f!:D Én is egyből rád ismertem kérdező, nem értem minek kiírni ugyanazt a kétszer, csak más köntösben.... Én is azt tudom tanácsolni neked, hogy inkább a pároddal foglalkozz! :)
2019. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!