Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hanyadik randin mondjam el a lánynak hogy alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

lányok, titeket sokkolna ez az információ mondjuk a 2. randin?


csevegnénk aztán egyszercsak kicsúszna a számon hogy én egyébként alkoholista vagyok, erről tudnod kell, ha velem kezdesz...


F/28


2019. febr. 28. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Napi liter tömény? Annyit ittam én is, kísérve sörrel.

Volt hogy napok maradtak ki, vagy több ember kellett, hogy betegyenek a volán mögé.

Nem is gondoltam rá, hogy abbahagyom. Viszont jött egy lány, aki így is belém szeretett. Alig fél év és már rábeszélni sem tudtak egy felesre sem. Pedig a lány egy szóval sem mondta, hogy hagyjam abba. A lány maradt az életembe, a pia meg végkép eltűnt az életemből.

2019. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Aki alkoholista az tud èvekig tiszta'tünetmentes lenni,de soha nem gyógyult.

Hasonló leszokóban lévő nőt keress.

Talán együtt könnyebb lesz.

2019. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ja egyébként az a nagyon erős vágy már nincs meg az ivásra, nem véletlenül nem ittam itthon zugban azóta sem.


Az 1,5 éves absztinencia alatt erősödtem meg annyira hogy már tudok nélküle élni.


De alkoholistának érzem magam, csak éppen nem kell a szerem. Annyira...

2019. febr. 28. 22:09
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért még labilis...de több a semminél.

Van egy szintén alkesz' ismerősöm ő gyúr a pia helyett és 2-éve tiszta.

2019. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Persze hogy labilis. De változtatni szeretnék, máshogy élni.
2019. febr. 28. 22:29
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt jól teszed. Kitartást hozza!

De nem a napokban mondtad, hogy már nincs szükséged nőkre?

2019. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem már le szoktál róla ! Egyszer az a baj hogy egy lukban laksz, máskor hogy nincs kocsid aztán nem végezted el a sulit, most meg megint alkesz vagy? Mi van veled te fiú ?
2019. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el Balázs,végre normális kérdést írtál ki.


Ne mond el,vagy annyit,hogy piàs voltàl de màr megvàltoztàl mert.....


Ha abbahagytad nem gàz,csak ne essèl vissza,hidd el nagybàtyjàm 42 èvesen elvitte a pia,szìvrohama volt,àllandòan hòtrèszeg volt,mindenhonnan kirugtàk.


Erre gondolj nagybàtyjàm sajnos teljesen leèpült idő előtt meghalt,gyerekek felesèg maradt utàna.

Borzalmas làtvàny volt,hogy reszketett a piàèrt.

2019. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

"Azt hittem már le szoktál róla ! Egyszer az a baj hogy egy lukban laksz, máskor hogy nincs kocsid aztán nem végezted el a sulit, most meg megint alkesz vagy? Mi van veled te fiú ?"


2017 őszén kezdtem a leszokást, 1,5 évig egy kortyot se ittam.


2 hónapja visszaestem, mert egyik barátommal bulizni voltam és ittam hogy bebizonyítsam neki hogy nem félek a piától.


Azóta néha iszom bulikban, 2-3-4 sört, ilyen mennyiségeket. Bort, töményet nem.

2019. febr. 28. 22:54
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne bizonyits senkinek,ha buliban iszol akkor nincs para de nehogy mindennapos legyen megint.


Mondom gondolj nagybàtyàmra 42 èvesen temettük el,àllandòan izzadt meg remegett a piàtòl,nem tudtunk vele mit tenni.

Ne akarj ide eljutni.

2019. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!