Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hanyadik randin mondjam el a lánynak hogy alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

lányok, titeket sokkolna ez az információ mondjuk a 2. randin?


csevegnénk aztán egyszercsak kicsúszna a számon hogy én egyébként alkoholista vagyok, erről tudnod kell, ha velem kezdesz...


F/28


2019. febr. 28. 21:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy alkoholistának fel is út, le is út.


Ha akarsz valaha normális kapcsolatot, szépen befekszel a detoxba önszántadból és kerülöd a piát, ahogy tudod, bármilyen nehéz is.


Mondjuk legalább magadtól elmondod és nem együtt éléskor derül ki, ami már valami.

2019. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, mint írtam, 1,5 éven át semmit nem ittam, ez volt az én önerőből végrehajtott absztinenciám.


Mostanság csak alkalom esetén iszom, akkorse részegségig.


De a legjobb az lesz ha eltitkolom az egészet...

2019. febr. 28. 23:40
 23/30 anonim ***** válasza:

Bocsi, az előző kommenteket nem olvastam.


Mondjuk akinek Isten igazából meggyűlt a baja a piával, azon látszik, szóval tagadni lehet, de nem éri meg.


Ha esetleg szóba kerül, a többiek már írták, hogy kommunikáld le.

2019. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Számomra több minden sántítana ami miatt nem valószínű hogy lenne következő találka ha azt mondanád el ami itt most elhangzott.

Egyrészt szép dolog hogy megpróbáltad letenni és jó hogy van betegség tudatod. De! én akkor se valószínű hogy kezdenék egy volt alkoholistával ha évek óta teljesen tiszta hisz mindig ott lenne az esély hogy az első komolyabb nehézségnél visszaesik. De ezt még lehet megkockáztatnám ha nagyon megfogott emberileg.

Viszont egy a tűzzel játszó "majdnem leszokott" emberrel aki azért kezdte újra a szenvedélyét mert farokmércéztek egy haverjával biztos nem kezdenék. Ez egy annyira gyerekes ok hogy eleve elfogadhatatlan. Emellett annyira vékony jégen táncolsz hogy borítékolni lehet hogy be fog alattad szakadni. Én pedig önszántamból nem leszek védőháló mikor a saját hülyeséged miatt zuhansz.

Megteheted hogy nem mondod el ideig óráig még működhet is de előbb utóbb kibukik a dolog mert nem fogsz tudni mértéket tartani.

Ami pedig azt illeti hogy dehát csak buliban (kérdés az milyen rendszeresen van) és nem is részegségig iszom magam az nem kifogás. Nem kell ahhoz részegre inni magad hogy alkoholista légy. Ha bizonyos időközönként szükséged van rá már függő vagy és nem számít milyen mennyiségben viszed be a szervezetedbe.

2019. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

Emberek. Nezzetek már utána. Az alkoholista örökké alkoholista marad. Legfeljebb 40 éve nem iszik. SEMMIT.

Teljesen normális életet élhet. De gyógyíthatatlan betegseg.


Sok sikert.

2019. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Ami pedig azt illeti hogy dehát csak buliban (kérdés az milyen rendszeresen van) és nem is részegségig iszom magam az nem kifogás. Nem kell ahhoz részegre inni magad hogy alkoholista légy. Ha bizonyos időközönként szükséged van rá már függő vagy és nem számít milyen mennyiségben viszed be a szervezetedbe."


Szociálisan iszom jelenleg, ez van. Persze elítélni a legegyszerűbb a másikat.


Nem olyan módon élek mint előtte, akkoriban napi szinten ment le 1 liter tömény.

2019. márc. 1. 07:59
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megkérdezem màshogy ha napi 2 sör megy le és ha ez nincs meg rosszul érzi magát nem ugyanolyan alkoholista mint aki egy liter töményet iszik?

Mert folyton arra hivatkozol hogy nem tömény amit iszol.

De könnyű eldönteni hogy csak bulizni szeretsz vagy inni. Ha több hétvége kimarad (már amennyiben csak hétvégén jársz) akkor rosszabb a közérzeted ideges vagy stb?

2019. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
,
2019. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Bocsánat a vesszőért, béna vagyok.


Nem hiszem el, hogy te letetted a piát másfél évre. Egyszerűen nem hiszem el, hogy TE egy súlyos, nehéz függőséget letettél, ami hatalmas dolog, szerintem erős, elszánt jellemre vall, és emellett telekakilod az oldalt idióta kérdésekkel, konteókkal, logikátlan hülyeségekkel. Ez nem lehet ugyanaz az ember. Mert ha az életed egyik részén sikeresen megcsináltál valamit, ráadásul szerintem a legnehezebb részén, akkor máshol is merítenél a saját sikerességedből.


Én azt mondom, mivel nekem is volt alkoholista a családomban, olyannal, aki végérvényesen letette az alkoholt, és SEMMIT nem iszik SOHA, tudnék együtt élni. Én sem iszom soha semmit. És azonnal észrevenném, ha csak lenyalná a sörhabot.


De megint, ott az erő, hogy nem ittál, és ez szemben van azzal, hogy a haverjaid ugratnak, és máris becsicskulsz? Nem, nekem ez nem áll össze.

2019. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolog van, én elvárnám, hogy az első randin essen róla szó. Aztán eldönteném, hogy folytatom-e azt nézve, hogy hogy beszél az alkoholizmusáról. Ha úgy lenne, hogy "alkoholista vagyok, ez van, ezt kell szeretni", az azonnal kuka. Ha dolgozna rajta, akkor sztem megpróbálnám vele, de amint velem mocskosul viselkedik a pia miatt, szintén kuka.
2019. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!