Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a netes társkeresésben?

Figyelt kérdés

Vagy abban, hogy akár itt tudtok valakivel szóbaállni?

Hiába járok el itthonról, nem igazán megy a dolog. De a netes ismerkedés olyan felületesnek tűnik nekem...


2019. márc. 3. 15:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az... én úgy 10%-ban hiszek a 100-ból... mert kivétel mindig van... de többnyire óriási kudarcok sorozata... A valóságban az arány megfordul.
2019. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még a neten kötött sima barátságaim is mind zátonyra futottak, és nem csekély mértékben traumatizáltak is engem kivétel nélkül. Ezek után a netes társkeresés meg sem fordul(t) a fejemben (akkor sem és azóta sem).
2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. N
2019. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 marcipántea ***** válasza:
100%
Hát... nem mondhatnám, hogy valaha is bejött. Írtak már rám páran más oldalakon, itt is, de kapcsolat egyikből sem lett. Barátság viszont igen, nem is egy, aminek nagyon örülök.
2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Akivel párkapcsolatom lett eddig, mind személyes ismeretségből alakult ki. Neten minden kicsit más. Próbáltam, de nekem nem működik. Itt is leveleztem többekkel, de az eszmecserén kívül mást nem tudok elképzelni, hogy kialakulhat, számomra személytelen.

N

2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ellene vagytok, ha valaki kezdeményez?

2019. márc. 3. 15:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus netes társkeresőkben nem hiszek. Abban viszont igen, hogy a net segítségével lehet ismerkedni. Akár egy fórumon, játékoldalon, akár itt a Gyakorin (bár ez elvileg tiltva van) meg lehet ismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel, akik között lehet ellentétes nemű egyedülálló is. Ilyenkor pedig legalább egy közös téma már adott, kölcsönös szimpátia esetén meg lehet találkozni élőben is.:)
2019. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hiszek benne. Most kb. két pasi is szóba jöhetne erről az oldalról, de nem lehet, mrt van párom. Régen is ismerkedtem netről.
2019. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mivel sok más ember talált már neten párt, így hiszek benne.
2019. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ellene, ha valaki kezdeményez, inkább csak a szokásos módon elsorvad a netes beszélgetés, vagy eltűnik az illető, ha nincs továbblépés. Viszont továbblépéshez nekem személyesség kell, ami itt és társkereső oldalon nem működik. #5
2019. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!