Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a netes társkeresésben?

Figyelt kérdés

Vagy abban, hogy akár itt tudtok valakivel szóbaállni?

Hiába járok el itthonról, nem igazán megy a dolog. De a netes ismerkedés olyan felületesnek tűnik nekem...


2019. márc. 3. 15:07
1 2 3
 11/23 marcipántea ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellene, szívesen veszem, ha normális hangnemben és stílussal közelít valaki. Időnként én is kezdeményezek, ha úgy adódik.
2019. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem merek társkeresőre regisztrálni, mert fura dolgokat hallok róla. Meg azt se akarom, hogy legyen olyan férfi aki megsértődik mert nem érdeklődőköm iránta.
2019. márc. 3. 15:37
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mi egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban voltunk, majd ő költözött az én városomba.

6 éve együtt vagyunk.


Ő 34F, én 28N

2019. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%

Neten csak lelkisérült beteg emberek vannak. Ha kifognak egy jólelkű nőt azok a férfiak, akkor azt kihasználják minden szempontból. Én még olyat nem hallottam hogy netről felszedett férfi igaz lett volna. Testvérem évek óta társkeresőzött és állandóan olyan férfiak akaszkodtak rá akik problémásak voltak. Letagadták a valós korukat, 10-15 fiatalabbnak mondták magukat és parancsolgatni akartak még neten keresztül is.


Ha jót akarsz magadnak ne menj társkeresőre. A sors tenni fog róla hogy legyen valakid, ha meg nem lesz, ugyanúgy lehet szép életed férfi nélkül is. Inkább magányosan élj, minthogy lelkileg összetörj és irányítás alatt legyél.

2019. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A társkeresés az neccesebb lenne.

Sokan kommunikatívabbak neten,személyesen meg lefagynak.

A szemkontaktus fontos.


/Szerencsére nem keresek senkit./


Simán szóba elegyedni'normális emberekkel meg kortól és nemtől függetlenül lehet.

Persze egy alap összang,közös érdeklődés itt is kell,mert aki unalból ír az nen lesz tartalmas.

/N

2019. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként érdemes regisztrálni, férfiként ha nincs jó dumád nincs értelme.
2019. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb csaj vagy válogatsz a levelek között, ha átlagos akkor pár levél közül válogatsz, ha rossz akkor hát...


Amúgy meg annyi hogy neten mindenki tud választékos lenni, berakni a mercis képet stb aztán élőben meg még a trolira jegyre is jelzálogot vesz fel. (enyhe túlzás)


Persze hogy felszínes az ismerkedés mint ahogy az első randik jelentős része. Mit csinálsz, mi a munkád/hol tanulsz, kutya macska stb. Nem hiszem hogy olyat fogsz találni hogy, na ugorjuk át a sablon dolgokat és mondj valamit ami érdekel aztán ha tudok hozzá szólok és cserélünk.


Amúgy hogy akarsz nem felszínes ismerkedést amikor a kapcsolatok az első fél évben is felszínesek? A csaj nem mer pukizni a srác előtt (sőt hallottam már olyat hogy wc-zni sem ha nagy dolog volt, vagy 1 liter légfrissítőt kinyomott utána) vagy a srác előadja az úriembert utána meg az asszony cipeli a 15 literes üdítős szettet.

2019. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

jajj istenem fura dolgokat hallasz....hány éves vagy 5?? Ne mond már, hogy semmit nem tudsz az egészről.


Van akinek összejön van akinek nem.


Ha kifejezetten társkeresőn ismerkedsz ott az emberek zöme...1 perc alatt átfutja 100 ember fényképét és bumm...és aki igazán tetszik max annak megnézi az adatlapját és talán beszélnek de az sem biztos

2019. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Karena26 ***** válasza:
A környezetemben több ismerősöm is netes társkerin/játékban találta meg az igazit. Sztem ugyanannyi esély van rá, mint máshol rábukkanni.
2019. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van. Ha valaki eszeveszettül, mindenáron keres, akkor nőként egy netes oldalon gondolom nagyobb választási lehetősége van, mint férfiként. Egy ideig próbáltam a netes formát, de nekem nagyon személytelen volt és élőben egy-két üde kivételtől eltekintve teljesen más ember jött szembe a valóságban. Volt, akivel netes kezdetet kovetoen eloben is jót traccsoltunk. Így jöttem rá, hogy a lehető leggyorsabban jó találkozni élőben is. Aki szeret levelezni, gondolom más a tapasztalata.
2019. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!