Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a netes társkeresésben?

Figyelt kérdés

Vagy abban, hogy akár itt tudtok valakivel szóbaállni?

Hiába járok el itthonról, nem igazán megy a dolog. De a netes ismerkedés olyan felületesnek tűnik nekem...


2019. márc. 3. 15:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én a saját helyzetemet végiggondolva egyedül ebben hiszek. Ahogy ismerem magamat, élőben valószínűleg nem jönne össze semmi. Kezdeményezni biztosan nem mernék, ha egy fiú felkeltené az érdeklődésemet és hozzám sem jönne oda senki a kisugárzásom miatt. De sajnos nem tudok mit tenni a félénk, zárkózott természetem ellen. Eddig interneten is minden próbálkozásom kudarcot vallott, valamiért sosen jutottam közös nevezőre senkivel, etőltetettnek éreztem a beszélgetést, úgy gondoltam mincs meg a kellő összhang, az a plusz, ami miatt érdemes lenne elmélyíteni a kapcsolatot és esetleg folytatni egy másik platformon. 18/L
2019. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó

Lehet hogy csak rossz emberekbe futottál bele, vagy csak szimplán a másik illető is kényelmetlennek érzi a beszélgetést kezdetben, hiszem egy vadidegen lánynak produkálnia kellene valamit amivel felkelti az érdeklődését, ha pedig nincs rutinja és mondjuk be is jössz neki azért ez nem könnyű.

Mondjuk nekem 1 netes kapcsolatom volt, de pár barátom lett a neten anno pedig mindenkivel a legnagyobb baromsággal kezdődött a beszélgetés, nem hogy érdekesen.

Bár nem vagyok lány, de azért 2-3 alkalmat szerintem adhatsz bárkinek amíg kicsit nyeregben érzi magát, akkor lehet a rutintalanabb sem lesz olyan feszült mint kezdetben. (bár ezekhez semmi közöm)

Valamint ha 18 éves vagy, valószínűleg egyetemre jársz vagy fogsz ami egy értelmesebb közeget fog magával hozni mint a középsulik jelentés része (vagyis khmm ez sem biztos, de a barátokat jobban válogathatod).

2019. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Rockarc ***** válasza:

A parkapcsolatok nagy resze mar neten keresztul alakul ki, talan mar ez a vezeto "randihely". Szoval hinni nem kell benne, de ki kell probalni.


42F

2019. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!