Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Túl régimód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Túl régimódi vagyok?

Figyelt kérdés

Látom a válaszokat egy egy kérdésre és szó szerint a hajam tépném férfi létemre, ha ilyeneket szóban hallanék.


Hol vannak a régi értékek? Amikor mondani se kellett a fiúknak, lányoknak hogy jegyesség és házasság nélkül nem illő összeköltözni, vagy a lányoknak szintén nem illik odamenni a fiú lakására 1 éjszakára se, mert akkor azt jelentené a szitu hogy a nő olcsó és csak arra kell.


Miért elfogadott ez a tisztességtelen élet? A házasság szent kötelék, a barát-barátnő kapcsolat semmi, amíg nem gondolják komolyan, és az esetek többségében nem is lesz belőle házasság csak szex.

Sok férfi szűz nőt akar, de ilyen felfogással nem lesz már olyan kategóriájú nő. Itt már a 14 éves lány is le van nézve, ha még szűz.


Bármilyen párkapcsolati problémára az a helyes válasz itt, hogy szexelni valakivel minél előbb, hogy az ex el legyen felejtve? Normális ez? Szexeljen valaki egy olyannal akit nem vagy alig ismer? Férfiaknál dicsőség a minél több nő lefektetése, de ha nőről van szó, akkor a nő k@rva. De az a nő, aki megmarad tisztességesen, az nem nő, mert talán nem is fog kelleni senkinek, mert tapasztalatlan a szexhez.

A mai világban minden a szex körül mozog. Ha már nincs otthon heti 5x akkor az a legjobb ha elhagyja a házastársat, mert az úgy nem élet? Más örömforrás nincs az életben? Például közös gyerekben az öröm?

A család szentsége manapság semmi, a szülők tisztelete semmi. Van aki egy pár hónapos kapcsolat miatt elhagyja a családját és soha nem beszél a szüleivel, testvéreivel. Ennyire át lett formálva a világ értékrendje. Nulla értéke van az embernek.


Lenne még több említésre méltó gondolatom is, de már így is hosszú....


2019. márc. 3. 20:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
Hosszú és értelmetlen. Felesleges dolgokkal foglalkozol. Amire nincs logikus válasz se magyarázat.
2019. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Mi közöd más emberek életéhez? Milyen jogon törsz pálcát bárki felett is? Nem vagy te se bíró - se isten.
2019. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én szűz vagyok, főleg azért, mert nekem sem tetszik a gyors világ, de egyrészt, nem kell mindenkinek olyannak lennie, mint nekem, másrészt szerintem teljesen életszerűtlen volt mindig is hozzámenni olyanhoz, akivel nem laktál együtt előtte.
2019. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkinek ez a véleménye erről, hogy felesleges és lényegtelen dolgok ezek. De tudom, nem lehet megváltoztatni a világot, amikor mindenhonnan a tisztességtelen minta csöpög a kicsiknek is. Már így nőnek fel a gyerekek.
2019. márc. 3. 20:46
 5/35 anonim ***** válasza:
61%

"Hol vannak a régi értékek?"

Hahó, ébredj fel, ne a múltban, hanem a jelenben élj.

Gondolom, akkor se okostelefonod, se e-mailcímed sincs, és levelet is csak postán küldesz. (irónia)


"Sok férfi szűz nőt akar" :D :D :D :D :D

Hányadik században?


Az, hogy ki hogy viselkedik, az egyénfüggő. A mai nyitott világban, ahol ott az internet, pár kattintásnyira vannak tőlünk a jobbnál jobb információk, amik segítenek a fejlődésünkben.

Minden ember más. Ne foglalkozz olyanokkal, akikkel nem érdemes.

Mit érdekel az téged, hogy ki milyen, ki hány egyéjszakás kalandot él/élt át. Foglalkozz a saját életeddel.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Az, hogy egyre több szülő lesz..rja a gyerekét, nem foglalkozik vele, csak odaadja az okostelefonját, az ő dolguk, én biztos teljesen másképp fogom majd nevelni a gyerekemet a párommal együtt.


A mai világ felgyorsult. De azt ne várd el, hogy az emberek úgy viselkedjenek mint pl. 40-50 évvel ezelőtt.

2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már a nő annyira nem nő, hogy udvarlást sem igényel csak csettintésre megy. Ez hatalmas probléma, legalábbis nekem. Inkább örökre egyedül maradok minthogy ilyen nővel kössem össze az életem.
2019. márc. 3. 20:49
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Pedig sokkal értékesebbek ezek az emberek. A szex fontos. Egymás megismerésének nagyon fontos része. Enélkül semmi értelme. Attól pedig senki nem lesz kevesebb, hogy nem szűz. Szívem szerint fellógatnám azokat a szülőket, akik azt tanítják a lányuknak, hogy kevésbé értékesek ha már elvesztették a szüzességüket. Ezzel lehet a legjobban megsebezni egy fiatal lányt, és örökre önbizalomhiányba taszítani.

Nagyon helyes, hogy a szex a párkapcsolatok része. Senki nem mondhatja, hogy ismeri a párját amíg nem feküdtek le többször és nem fedezték fel egymás szexuális igényeit. A házasság idejétmúlt vagyonközösség. Egy kapcsolat értékéhez semmi köze nincsen. Egy párkapcsolat házasság nélkül is lehet ezerszer értékesebb mint bármelyik pusztán erkölcsösségből vagy illendőségből kötött házasság. Az az értékrend amit a mai kapcsolatok képviselnek ezerszer értelmesebb, mint a "házasodjunk össze, csináljunk gyereket és ennyi a kapcsolatunk értelme" mentalitás. Végtelenül sajnálom azokat az embereket akik annyira együgyűek, hogy nincs az életüknek vagy a kapcsolatunknak más célja mint a gyerek-házasság megfelelési kényszer. Semmivel nem tartom értékesebb embernek azokat, akik évek óta tengődnek egy langyos szr házasságban csak mert hogy néz már ki ha elválnak. Ennél ezerszer értékesebb egy fél évig tartó de jó kapcsolat.

Azoknak az értéknek nevezett képmutatásoknak amiket itt leírtál sem funkciója, sem értelme nincsen és egyáltalán nem értékek. Őszintén sajnálom azt aki ilyen begyepesedetten gondolkozik.

2019. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
Senki se mondta, hogy olyannal gyere össze, akivel nem akarsz, de nem minden nő olyan. Ha meg szerinted igen, akkor nagyon szűk látókörrel rendelkezel és az is csak a te hibád, ha csak egyfajta típusú nőt veszel észre.
2019. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg ilyen gondolkodással jobb is ha egyedül maradsz.
2019. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ez az én véleményem, de remélem majd ugyanez lesz akkor is a véleményed ha szülőként lesz egy tizenéves lányod, aki olyan életet fog élni amilyet még te sem. Akkor gondolj majd vissza a begyöpösödött gondolkodásra.
2019. márc. 3. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!