Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt kerülhetek bajba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kerülhetek bajba?

Figyelt kérdés
Interneten kért egy srác képet rólam, olyat küldtem, ahol csak az arcom fele látszik, mert a telefon kitakarja, csak hogy van kint nyilvánosan olyan kép is, ahol az egész fenekem látszik. És ha ő olyanoknak továbbiküldik, akik ismernek, akkor szépen le tudom járatni magam. Bár, ő is küldött magáról félmeztelen, arcos képet.
2019. márc. 8. 21:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Nem kellett volna, és igen.. kerülhersz bajba. Egyster én is nagyon de nagyon megjártam,mert ilyesmit csináltam
2019. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha akiket ismersz szintén látták az egész fenekedet, ami elképzelhető, hiszen pont a feneked nyilvános, így nem tudom, hogy mégis mi a rosseb változna...

32/f

2019. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ott nem látszik semmi, garbóban vagyok, a háttérben a munka kupija látszik. És valóban csak az egyik szemem, az orrom és a szám fele látszik. Plusz, ez egy kb. 1,5 éves kép, akkor mindig hordtam műkörmet, azóta már sosincs.
2019. márc. 8. 21:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Az arckép nem nyilvánosan, csak annak az egy srácnak küldtem el privátban. Magyarán ha az ismerőseim látták is a fenekes képem, nem tudhatják, hogy az én vagyok, mert más kép nincs kint, amiről tudnák, hogy az én vagyok.
2019. márc. 8. 21:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Rosszlányokon vagy vagy mi a franc ?

32/f

2019. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem(?). Miért lennék ott?

Plusz, ha ott lennék szerintem nem emiatt aggódnék.

2019. márc. 8. 22:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz az ilyen képekkel. Nem pont ugyanaz de volt egy osztálytársam annó aki a pasijának küldött a melléről képet és elfelejtette a telójából törölni. A másik osztálytársam pedig ahogy épp képeket küldött át magának a csaj telójáról, megtalálta és vegig küldte az egész sulinak.
2019. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen.Szarmazhat belőle kellemetlenseged.Eleg ha valakinek tovább küldi meg az is pár embernek aztán elobb- utóbb eljut valami ismerőshoz.Vagy feltöltik valami nyilvános oldalra..
2019. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És ha letiltom az adott személyt? Vagy akkor csak méregből még inkább elküldené mindnekinek? Azzal már nem tudok próbálkozni, hogy kitörlöm a linket, mert tuti lementette a képet.
2019. márc. 8. 22:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
napiszart intenzíven frissítgesd a következő napokban, hónapokban, években :)
2019. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!