Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt kerülhetek bajba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kerülhetek bajba?

Figyelt kérdés
Interneten kért egy srác képet rólam, olyat küldtem, ahol csak az arcom fele látszik, mert a telefon kitakarja, csak hogy van kint nyilvánosan olyan kép is, ahol az egész fenekem látszik. És ha ő olyanoknak továbbiküldik, akik ismernek, akkor szépen le tudom járatni magam. Bár, ő is küldött magáról félmeztelen, arcos képet.
2019. márc. 8. 21:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
NEM MEZTELEN KÉPET KÜLDTEM, BMEG!! MIT NEM LEHET EZEN FELFOGNI? Az arcom nem is látszik, hogy menne napiszarra?
2019. márc. 8. 22:41
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

jaj de ideges vagy netwhore

nem csak meztelen képek vannak ott

2019. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Töröltem először a képeim, majd a fiókom is. Már nem lehet rámkeresni. Ha a többi képem nem fotózta le, akkor azzal az egy arcos képpel túl sokra nem megy, a nyilvános, bárki számára elérhető Facebook oldalamon sokkal több dolog látszik, mint azon az egy képen.
2019. márc. 8. 22:56
 14/19 A kérdező kommentje:
És minden előjel, szólás nélkül töröltem magam, tehát nem számíthatott rá, magyarán van esély, hogy a többi képem nem mentette le.
2019. márc. 8. 22:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg abba kellene hagynod a hisztidet kérdező és ezzel együtt a parádat is. Amúgy meg ki a francot érdekel a segged nem meztelenül meg a fél arcod ? Hagyjad már.

32/f

2019. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Úristen még te akadsz ki? Lefogadom a facebookod,instád meg tele van fél segges,fél arcos,csöcskidobós szarokkal
2019. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Légyszi, kérlek, ennyire ne olts be!!44! Álmatlan éjszakám lesz miattad! :((((
2019. márc. 9. 00:38
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Milyen ocsmány stílusú kislány vagy
2019. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a stílus maga az ember

Illenek hozzád a seggmutogatós képek

2019. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!