Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ismerkedni, mert Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ismerkedni, mert Ő a mérce?

Figyelt kérdés

Magamat sem értem, hiszen sose hasonlítottam senkit senkihez. Mindig mindenkiben azt kerestem ő mit tud hozzám adni. Sosem volt egy elképzelt séma, hogy ilyen vagy olyan legyen aki a párom lehet.

2017 nyarán fülig szerelmes lettem. Rossz csillagzat vagy nem is tudom, sajnos nem történt köztünk semmi, eltávolodunk egymástól. Bennem pedig maradt egy "lenyomat" belőle, hogy ilyen pár kell számomra, de belőle csak egy van, teljesen ugyan azt az érzést más nem tudja kihozni belőlem. Hiába randizok, keresem mások társaságát, nem jön az a kellemes érzés, amitől azt mondanám, igen a páromnak szeretném.(baráti társaság, hobbi, ahol kötetlenül, hátha valaki megérint, de azon kapom magam, hogy méricskélem, meg azon gondolkodom vajon ő most mit csinálhat, ott sem vagyok fejben).

A legmesszebb egy randi partner jutott, csókot lopott, de hiába a vonzó megjelenés, még csak az icipici szikra sem volt.

Nézem az életben az embereket, de valahogy senki. Pedig nem vagyok vak, látom, hogy vonzó, mégis, semmilyenek.

Ezzel mit lehet kezdeni?


2019. márc. 11. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vele már semmi esély, akkor belátni, hogy tovább kell lépned.
2019. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel már rég tisztában vagyok


Egyszerűbben: mint a tinik, aki rajonganak egy fiú bandáért, mert hűdejólnéznekki, de ennyi, mert van hasonló. Eddig én is ilyen voltam. Csak most ez nem tűnik el, nem tudok túl lépni rajta. Kicsit az "én akkor is azt akarom"

2019. márc. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!