Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem így észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem így észre, vagy tényleg kevés az olyan kapcsolat, ami egy idő után nem alakul át egy undorító dominanciaharccá?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 00:57
1 2
 11/13 Karena26 ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok már eleve erre a harcra épülnek, csak a kezdetén ez még izgalmas a felek számára, ez adja a kapcsolat sava-borsát, szenvedélyességét, tüzes szeretkezéseket. Aztán egy idő után kikopik minden más (illúzió), amik alá lettek rendelve az izgalmas játéknak, és csak a harc marad.
2019. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Helyzeteket kell megoldani, nem harcolni.

Tény, hogy résen kell lenni azoknak akik engedékenyebbek, lágyabb típusúak, ezt megtanulja az ember sok év alatt és törekszik az egyensúlyra.

2019. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdést vetettél fel. Én voltam olyan kapcsolatba ahol azt vettem észre az idő során, hogy leuralnak.. Sok sok veszekedés is lett közbe és harc sajnos pont ez miatt.. ez az elhitetés hogy .. sz abb vagy az is megvolt.. én mivel elég sokáig török ki összegyűjtöm így kihasználás is volt most visszanézve.. de aztán mikor már odáig fajult a dolog, hogy kb kimondta az illető hogy vállaljak másodállást harmadot 12 órás váltott műszak mellet!!! és mások előtt beszólogatott stb.. megalázott akkor szépen kiléptem belőle. jobb volt.. MOst pont az ellentétjét kaptam, nekem kéne papucsot csinálni az adott páromból.. mert ő az aki szereti az irányítást átadni akár pénzügyekbe stb akármibe és rámhagyni mindent.. nekem ez nagyon gáz volt... sok esetbe tényleg az asszony kell, hogy sokmindent megcsináljon otthon és egy hátteret adjon. Én sokszor csak néztem, hogy mennyi mindent csinál meg egy nő.. de azt se szabad hogy rabszolga legyen.. igyekszem én is a páromat rávenni arrah ogy segítsn be dolgokba.. ne mindent én csináljak. De amit itt írtatok, mindenkinek más története van.. MIndenki mást vállal be és belül minden kapcsolat más mint kívül amit mutatnak..
2019. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!