Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedul magabiztosabb vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul magabiztosabb vagyok, mint kapcsolatban, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem fordítva kellene lennie? Mas is tapasztalta mar, hogy az ellenkezo nem a legrosszabbat hozza ki belole? (Szorongás, stressz, bizonytalanság, frusztráció.) De nem a hiány, hanem a jelenlét.
2019. márc. 21. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is partner kérdése ez. Nekem ezerszer több motivációm van a párom miatt, sokkal bátrabb vagyok, sokkal könnyebben vágok bele kihívásokba. Szerintem rossz emberrel van együtt az, aki nem lesz sokkal magabiztosabb a párja miatt. Nem csak párkapcsolatokban igaz ez hanem úgy általánosságban is. Ha azok az emberek akikkel körülveszed magad nem motiválnak, nem mozgatnak meg, nem hisznek benned akkor nagyon rossz emberek között vagy.

Hogyha a párkapcsolatod nem megnyugvást és támogatottság érzést ad neked, hanem szorongást és stresszt az egy nagyon rossz kapcsolat. Hogyha a párod mellett "rosszabb" ember leszel az nem lehet jó párkapcsolat, nem jó emberrel vagy.

Volt olyan párom, aki mellett én is így éreztem. Mert az eredményeimet megpróbálta lehúzni, kisebbnek beállítani. Nem feltétlenül tudatosan, de vannak emberek akiknek kisebbségi komplexusuk lesz ha a párjuk sok dologban jobb nálunk. Amikor kiléptem ebből a kapcsolatból én is ezerszer magabiztosabb, céltudatosabb lettem és újra képes voltam nagyobb dolgokat elérni egyedül. De a mostani kapcsolatomban erre még motiváltabb lettem az előzővel ellentétben.

Szóval én 100%-ban abban hiszek, hogy aki nem érzi magát ezerszer nyugodtabbnak, támogatottabbnak, elismertebbnek a párkapcsolatában az nagyon rossz emberrel van együtt.

2019. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Èn azt vettem észre,hogy sokkal egészségesebben èltem,míg egyedül voltam.Többet is sportoltam,meg soha sem fordult elő,hogy minőségtelen kajàt egyek.Esténkènt filmezünk,azelőtt inkàbb olvastam.Mindkèt esetben vannak pozitívumok és negatívumok.Ami az önbizalmam illeti,vannak területek ahol csökkent,és olyan is,ahol növekedett.Pl. Külsőre nem tartom magam olyan jó nőnek mint azelőtt,viszont sokkal sikeresebb vagyok karrier és tanulás területèn,illetve korábban gyakran éreztem magam szaralaknak,ma kifejezetten jó lelkű embernek tartom magam.
2019. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lenne majmolás?A majmolás az, amikor valakit utánzol, legalábbis ismeretem szerint ezt mondjuk annak.

Amiről az előttem szóló+ én írtunk még véletlenül sem az.

2019. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb ugy mondom, hogy ajnározás. Nincs motiválás a fejlődésre, mert mindent jónak lat, amit csinalok. Nem támogatja az egészséges életmódomat, emiatt felszaladnak a plusz kilók stb.
2019. márc. 21. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy mindent full pozitívnak lát rajtad és soha nem szól semmiért. De egy jó kapcsolatban ezek szintén építő jelleggel történnek. De egyébként egy kapcsolatban igen is ajnározzuk egymást. Mégis mi értelme olyannal lenni, akit nem gondolsz a világ legjobb emberének? Ez tök természetes és minden jó párkapcsolat ilyen. Persze, ha a másik csinál valami olyat ami negatív azt nem kell szó nélkül hagyni, de ezt lehet úgy is, hogy maximális támogatás és szeretet legyen mögötte. De kit érdekel ha felszed 5 kilót vagy néha eszik egy pizzát? Tényleg olyan kapcsolatot akarsz ahol ilyen lényegtelen baromságok miatt kritizál a párod?
2019. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, de en kapcsolatba sem megyek bele akarkivel, szoval, nalam nem igaz. Ilyenkor rossz ember van melletted, ha szorongsz.
2019. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!