Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémát okozhat a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát okozhat a párkeresésben, ha csak olyan nővel jönnék össze, aki jól keres?

Figyelt kérdés
A magyar átlagfizetés többszörösét keresem jelenleg, és úgy érzem, hogy nem tudnék olyan nővel együtt lenni, aki nem keres jól.

#nő #pénz #nem vagyok sugardaddy
2019. márc. 23. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
40-es, vezető pozícióban lévő nő megfelel, vagy mindezt egy 22 évestől várod el?
2019. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok, úgyhogy a 40-et túlzásnak érzem.
2019. márc. 23. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a gond az ilyen kérdéseknél, kedves 20asok, hogy sok más pretenciótok van :)
2019. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Problémát nem okoz
2019. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A te pénzügyi helyzetedben, és érzelmi érettséged jelenlegi fokán ez a hozzáállás teljesen természetes. Hogy problémát okoz-e most vagy később, azt látni fogod. Próbáld meg és meglátod.
2019. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a legtöbb huszonéves lány nem keres ilyen jól. A legtöbb nőnek az érdeklődési köre nem az IT hanem más (turizmus, nyelvek, pedagógia, segítő foglalkozások stb) Példa: Egy pszichológus egyetem után kezd a szakszolgálatnál, általános iskolában vagy közkórházban, tapasztalatot gyűjt, és kb 5-10 év múlva kezd magánba. Harmincas életkor alatt nem érdemes próbálkozni, ha számodra a magas fizetés fontos. (Amúgy most lehetne kérdezni hogy a tipikusan női munkákat miért nem fizetik meg jól. Miért keres egy buszsofőr többet, mint egy óvónő vagy tanító stb)
2019. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!