Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki messzebb lakik( néhány órás út). Ő el szokott jönni értem, ugyanis van autója,de kb kéthavonta. Annyit tudni kell, hogy nekem is van autóm,de messzebb utat nem vállalnék be.

Nos,felvetette,hogy nem-e akarnék egyszer majd menni hozzájuk de az autómmal.

Mondtam neki,hogy nem.Ez miért baj? Egyszerűen túl hosszú út,és nagyon szoktam görcsölni vezetés közben,amolyan feszültséget érzek...

Mondtam neki, hogy nem kell jönnie, ha ez a baj.

De azt mondta,nem ez a baj..

Akkor most mi tévő legyek?



2019. márc. 24. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit erőltesd meg magad. Vagy add le a jogsid.

32/f

2019. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt úgy sem értheti más,hogy vannak olyanok is akik rettegnek vezetni...

Egyébként nem én akartam jogosítványt,apámék akarták annyira.

2019. márc. 24. 07:58
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Jobb lenne tényleg, ha nem veszélyeztetnéd a közlekedést 🤔
2019. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj vonattal! Probléma megoldva!
2019. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A tömegközlekedés rangon aluli dolog?

Úgy értem, felpattanhatsz a vonatra/buszra, és meglátogathatod. Már ha tényleg a barátod és szeretnél vele lenni.

Bár ha megkérdi, miért nem mész hozzájuk, erre te passzív-agresszív üzemmódban kvázi megfenyegeted, hogy "nem kell jönnöd, ha ez baj", akkor nem úgy tűnik egy kívülállónak, hogy olyan fontos lenne neked.

2019. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó bárcsak a szüleid nekem fizették volna a tanfolyamot.


De tömegközlekedés, ahogy írták mások is?

2019. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 ez csak sima érzelmi zsarolás. Ettől még lehet neki fontos. :)
2019. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne ha a másik fél semmit nem tenne a kapcsolatért és nem hajlandó hozzám jönni mert önszántából nem akar. A fenének nem adod akkor le a jogsidat ha be van tojva vezetés közbe? Majd ha ezután sem vagy hajlandó elmenni hozzá ne csodálkozz ha dobni fog mert ezzel úgy érzi nem jelent neked semmit. Menjél akkor vonattal vagy busszal ne legyél már ennyire kényelmes.
2019. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van itt a probléma,hogy félsz vezetni hanem azzal,hogy lusta vagy annyit megtenni a barátodért,hogy vonatra ülj.
2019. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre,nem azzal van baj hogy nincs kedvem és nem tenném meg érte.

Vonat sajnos nem lenne jó,mert akkor egész nap utazhatnék várakozás miatt,és jöhetnék azonnal vissza...

Ez a távolság kikészít,szeretném megoldani,de a vezetés ki van zárva.

2019. márc. 24. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!