Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Krónikus beteg, mikor összejöttetek már akkor tudott róla, csak eltitkolta előletek.

Erre az egészre, állapotának a romlásakor derülne fény.


Vele maradnátok, vagy elhagynátok? Abból kiindulva, ha ezt eltitkolta, akkor milyen rejtegetnivalói lehetnek még, ezen kívül.


2017. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a betegség? Mert itt a pasik egy allergiából is drámát csinálnak.
2017. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
attól függ, milyen betegség és hogy mennyi ideig titkolta.
2017. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mi baja.
2017. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Belegondolva a helyzetébe logikus hogy eltitkolta,különben az életben nem kaphatott volna meg.

Viszont sajnos én néztem végig családtag haldoklását és az ellenségemnek sem kívánnám ezt végignézni annyira kemény...

2017. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, h elhagynám, de rosszul esne, h nem mondta el már az elején.
2017. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Vele maradnék.
2017. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Tehát jól értem, hogy ha nem romlott volna az állapota, akkor még mindig nem tudnál róla?


Én azt gondolom, ahogy előttem is írták már, meg lehet érteni, ha az ember nem ezzel kezdi az ismerkedést, és eltitkolja a krónikus betegségét, hiszen attól fél, akkor esélye sincs összejönni valakivel. De amint kialakul valami komolyabb, valami bizalmi kapcsolat, az lenne az első, hogy a párom igen is avasson be ilyenekbe is. Ha nem az ő döntése volt, hogy ez kiderült, az engem nagyon rosszul érintene és nem tudnék tovább megbízni benne. Nem gondolom, hogy ha valaki ennyire nem bízott bennem, és ennyire nem tudott őszinte lenni velem, az megérdemli, hogy végigküzdjem a krónikus betegségével járó összes következményt.

2017. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
biztos titkol mást is, szóval elhagynám
2017. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
Gratulálok mindenkinek.
2017. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A legrosszabb ***** válasza:
6%
Mint a sicc. Lelkiismeret-furdalás nélkül...
2017. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!