Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorítóan beszélt velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítóan beszélt velem. Hogy kellene rá reagálnom?

Figyelt kérdés

Talalkozgattam egy sraccal egy hónapon keresztül kb.

Az utobbi par napban fura volt es az elejen kerestem, de erezhetően zavartam, így hagytam.

Utolsó két alkalommal o keresett , de tali nem volt.

Ma par mondatot váltottunk es nem irt, de elérhető volt. Viccesen írtam neki, erre minden hova elküldött, a kukiba es oda ami abból jon stb./nem engedték ki máshogy a kerdest.

Mert hogy en ratelepszek.

Nem reagáltam ra.

Kellett volna?

Ha igen hogyan?

Nem akartam vele leállni veszekedni.

Sosem beszélt velem még így.


2019. ápr. 1. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En erre sehogy nem reagalnek. Tiltas, torles mindenhonnan. Minek reagalnek barmit is olyannak akivel nyilvanvaloan nem allunk egy agyi szinten? Meg se ertene, amit mondok neki.
2019. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Szépen magadba nézel, hogy így volt e. Ha nem ezt találod, akkor visszaemlékszel az eddigi kapcsolatra vele. Ha itt sem ezt látod, akkor ha akarsz kezdeni az emberrel valamit, akkor bevonod, azaz megkérded, hogy az elejétől sok neki vagy csak most, mert azt érzékeled, hogy jelenleg neki sok. De...végig ilyen voltál, mert te ilyen vagy és előre láthatólag ilyen is maradsz, ezért harag nélkül legyen szíves közölni, hogy ez neki megfelel e vagy sem, te pedig erre való tekintettel jársz el azaz maradsz ilyen/változtatsz/szakítasz.

32/f

2019. ápr. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!