Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a legtöbb negyvenes-ötvenes pasinak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, és főleg vizsgákon vettem észre, hogy ez a korosztály leplezetlenül legelteti rajtam a szemét. Szerintem a legtöbbjük kapva kapna az alkalmon, ha egy szép, fiatal lány az övé lehetne egy éjszakára. Ti is észrevettétek már ezt?

Őszintén szólva kicsit elkeserít, ha belegondolok, hogy húsz-harminc év múlva a leendő férjem is nyálcsorgatva fogja bámulni a huszonéves csajokat.


2019. ápr. 7. 05:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Na és? A szépség nyilván nagy előnye a fiatal nőknek a fiatal férfiakkal szemben. Aminek pedig előnye van, annak kell legyen hátránya is. Hadd ne kelljen már sajnálni a fiatal lányokat.
2019. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Na és?

Fordítva valahogy ez nem szokott olyan nagy gond lenni.

Ha egy gyk-s nő kiírja, hogy "40 évesen utálom a korosztályom férfiait, mind kopasz, sörhasú, fujj, nekem fiatalabb pasi kell", jön a többi hasonszőrű, és upvote-olja őt. Ha viszont negyvenes férfiak felejtik a tekintetüket a fiatalabb korosztályon, megy a savköpdösés, hogy "minden férfit csak a farka irányít, aaargh".

2019. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Vizsgákon beterelnek a terembe egy csokor 40-50 éves férfit? Micsoda újítás!
2019. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%

90 éves öreganyámnak a 31 éves kigyúrt háziorvos tetszik, még a botját is elfelejti használni, ha meglátja.


Hányinger forgató, hogy miről tudnak beszélni maguk között az öregasszonyok, ha nem veszik észre, hogy valaki a közelben van.

2019. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Hát figyelj... én full hetero, negyvenes nő vagyok, de egy csinos huszonéves lányt még én is megnézek. Mert ami szép az szép. Eszem ágában nincs nővel kezdeni, ez pusztán esztétikai érdeklődés. Megnézek egy jó kocsit is (nem biztos, hogy kéne), meg egy szép festményt is (nem akasztanám ki a szobámban).

Ez mondjuk lehet negatív is, hogy ennyire "tárgyiasítva" van egy csinos nő... de tegyél érte, hogy legyen más vonzerőd is a külsődön kívül. ;)

2019. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!