Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek óvszerrel vagy anélkül? Többi lent

Figyelt kérdés
Esetleg ha óvszer nélkül akarna a fiu és ha állna a fogamzásgátlót akkor belemennetek a szexbe? Előre is koszi ;)

2019. ápr. 7. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem szedtem soha fogamzásgátlót és ez a későbbiekben sem fog változni, így nálam mindenképpen marad az óvszer, de adott nőtől függ, inkább tőle kellene megkérdezned.
2019. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Óvszer nélkül (természetesen más módon védekezve), de csakis stabil párkapcsolatban. Egy szinte idegennel nem mennék bele anélkül, nem csak a nem kívánt terhességtől véd az óvszer..
2019. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván gumi nélkül. De gyógyszert soha nem fogok szedni. Eddig minden páromnak egyértelmű volt kis utánanézés után, hogy nem kell fogamzásgátlót szedni. Kevés dologgal lehet ennyire szétcseszni a tested. Tiniként szedtem majdnem 1 évig egészségügyi okokból, hát többet nem szeretném beletelt még vagy fél évbe utána mire normalizálódtak a dolgok teljesen.

Mivel óvszer nélkül amúgy is csak komoly párkapcsolatban szexelnék ennyi erővel mehet a forró fürdő + naptár módszer + megszakítás is. Bár ez a saját "felelőtlenségem", attól, hogy nálam 10 éve működik senkinek nem fogom nyilván ajánlani. Lényeg a lényeg, gumi nélkül szerintem csak komoly párkapcsolatban érdemes szexelni. Persze, jobb nélküle, de ami kell az kell.

2019. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak stabil kapcsolatban. Elvileg. Gyakorlatilag nem mérgezem magam hormonokkal.
2019. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan a pasi teljesítménye, akkor szednék tablettát. Mindegy, hogy kifizeti-e, nem kenyérre kell.
2019. ápr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Óvszer nélkül. De csakis kapcsolatban, negatív std leletek felmutatása után.

Ügyelek az egészségemre, rendszeresen járok szűrővizsgálatokra, nincs szükségem betegségekre.


Ha hisztizne miatta még ki is dobnám. Az ára nem érdekel van rá havi kétezrem. Persze ha ragaszkodik hozzá kiválthatjuk felváltva negyedévente.


De én alapból tabletta párti vagyok. Nincs semmi testi bajom, mégis kusza a ciklusom, az helyrerázza.

2019. ápr. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően óvszer nélkül, de én nem fekszek le olyannal akivel nem vagyok kapcsolatban. Fogamzásgátlót sem szednék tehát maradnának a pesszáriumok mint megoldás. Depresszióra való hajlamom van (örököltem) és egyszer szedtem tablettát pár hónapig, elképesztő hogy abban a pár hónapban is milyen hatással volt rám. Hosszútávon a fogamzásgátló tabletta úgy véd, hogy megszűnteti a szexuális vágyat, tehát nem is lesz esélyed gyereket nemzeni xD
2019. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem hasznàlunk óvszert, 4 éve együtt, együtt is élünk kezdettől.

Egyikőnk sem kufircol màssal.

34N

2019. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óvszerrel, baromira parázok a terhességtől, gyógyszert nem fogok szedni. Óvszerrel meg minden sokkal, hmm, tisztább.
2019. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
AZ óvszer olyan mint a zokni a lábon egy idő után már le vennéd mert rohadtul elszorítja a vérkeringést ..
2019. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!