Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg nem bàntón?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg nem bàntón?

Figyelt kérdés

Annyi az en történetem ferjnel vagyok 10 éve.Kettő fiunk van egy nagyobb és kisebb.A probléma forassa az hogy most nem dolgozok.Nem nekem,nem a paromnak hanem kb az egész világnak.

A férjem szerencsére jól keres,spórolni is tudunk amellett hogy jólélünk.Mi ezt megbeszetuk egymassal hogy nem megyek egyenlore amig a kicsi is nagyobb lesz esetleg onalosodnak. Nem mellekesen egyeszer a ferjem valami olyasmit motyogott hogy ő nem nagyon tud mit kezdeni a gyerekekkel.Neki nincs turelme 20x ugyanazt a dalt elenekelni,kisautozni,mesekonyvet olvasni..stb.(ez nagyon sziven ütött,de nemtudok neki mit tenni )

Ha elis megyek pl egy boltba minimalberert 8 órába dolgozni,azt férjem 2 nap alatt (egy hetvege)megkeresi az egész havi fizetésem,emellett akkor ő neki itthon kéne maradni a gyerekekkel..de értitek ugye hogy mi mire gondolunk?Sokkal rosszabbul jonnenk ki ha en is dolgoznek.sokszor itt helyben az osszes bolt hetvegen is nyitva van.Anyosomek akik nem ertik fokent meg a helyzetet,mert szegény fiúk 4 ed magát tartja el,mennyit oda van,ebbe fog belerokkani..mondtuk nekik érthetően hogy mi a helyzet de csak akkor is ezt fujjak!!!Küldik nekem az újság cikkeket,a neten látott munka lehetosegeket,meg mondogatjak is kemenyen.19 éves korom óta dolgozok,munkából mentem el mindketszer szülni,szóval nem egy notorikis munkakerulo vagyok.Mar nagyon nehezen tudom visszafogni magam hogy ne olvassak be keményen nekik.Szívem szerint megmondanam amit mondott a férjem..hogy ő nincs el...stb.Meg a férjem mesélte hogy őket minden nyáron szunetbe lepasszoltak 1-1 hónapra a nagyszulokhoz.Hol egyikhez hol másikhoz.Így lehet könnyebb volt nekik.A másik hogy anyosom egy bolcsiben dolgozik es az összes dajka tudja hogy en nem dolgozok,kitudja miket mond rolam.Multheten az egyik dajkaval talakoztam a piacon és mit kérdezett egyből ?Miért nem dolgozom...szuljek meg egy gyereket akkor elleszek otthon harommal??!!Kopni nyelni nemtudtam.

Hogyan,mit mondjak anyosomnak hogy felfogja??!

Bocsánat a helyesírási hibákért,meg lehet nem jo kategóriába írtam.


2019. ápr. 12. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

anyósod pont az a generáció, amelyik nagyívben tesz az unokázásra , inkább elmegy ide oda v.dolgozik..... és szépeket mesél a családi életről, miközben alig volt a gyerekeivel, és a nyári szünetekre is vidékre passzolta le a kölykét v.kölykeit. Úgyhogy neki semmit nem ér, ha beszélsz , teneked kötelességed a családod ellátni a mantrája.

Ha kezdesz otthon begőzölni akkor viszont érdemes melót keresned es bölcsibe rakod a gyerekeket. ( akár abba, amelyikbr van , legalább most majd a gyakorlatban is megmutathatja.....)

2019. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem neked kell magyarázkodnod, a férjednek kéne megmondania a tutit az anyukájának. Ha nem teszi, arra a házasságotok is rámehet, én is meguntam, hogy a férjem helyett nekem kellett megvédeni magamat, ma már nem szexelünk egyáltalán.

A sok irigy meg hagy irigykedjen. Légy boldog anyuka és háztartást vezető! Dolgozni csak a gyerek elhanyagolása mellett lehet a háztartás mellett.

2019. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az anyósnak igaza van !

Anyuci pici fia dolgozik egész nap hogy már egy kitartott elvigye a kasszát. Hisz őket is eltartja. Így milyen öregek otthonába fognak kerülni ?

Úgyhogy menjél te is csak dolgozni mert a végén nektek kell majd ellátni őket otthon. Én se nézném jó szemmel ha a fiam felesége egész nap a pi****-t vakarná !

Bár az étterem most jó üzlet de 1-2 év és kipukkad úgyhogy go ruhákat eladni.

2019. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves mama, szeretnem ha meghallgatna es tisztaznank a munkavallalassal kapcsolatos kerdeseket. Elmondod, hogy megbeszeltetek es nem fer bele tobb ok miatt sem hogy dolgozz. Szeretned ha nem merulne fel tobbet ez a kerdes feleslegesen, mert ha lehetoseged lesz ra ugyis keresel magadnak megfelelot.
2019. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megmondanám bántón, nem érdekelne a vén szatyor, hogy mit mond. Aztán mesélheti azt is, meg panaszkodhat mindenkinek.
2019. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

En azt nem ertem, hogyha a ferjed csaladja felol jon az iv, akkor a ferjed ezt miert nem reagalja le? Egy anyukam ezt fejezd be villamgyorsan eleg egyertelmuve tenne, hogy ki mellett all.


Az anyosnak az a dolga, hogy megprobaljon mindenbe belepofazni, mert o alapjaraton is mindent sokkal jobban csinal. A ferjednek meg az a dolga, hogy a kedves mamat megzabolazza. Ez nem a te harcod, a ferjed fele tartozol csak elszamolassal. Azt azert jelezd neki, hogy ideje a sarkara allni, mert ez a helyzet robbanni fog, a bomba meg egy olyan allat, hogy nem valogat, mindenki serulni fog. Szoval lesz szives megtenni a megelozo vedointezkedeseket, szajkosar stb.


43F

2019. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!