Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bennem lehet a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Legutóbbi barátommal 3 hónapig jártam együtt.

Előfordult hogy ha nem hittem el hogy már eltudná képzelni a közös életet, házasságot, gyerekeket. Ha azt mondtam hogy nem hiszem el akkor előfordult hogy megfogta az államat, vagy egy kicsit megfogta a nyakam. Azt mondta én vagyok élete szerelme. Sokszor megkérdezte tőlem hogy mire gondolok, ha akár egy percig nem szólok hozzá. Volt olyan hogy 1 óra hosszáig kérdezgette mire gondolok, míg valamit mondtam.

Amikor összevesztünk valamin is azt mondta hogy hazamegy, hogy gondoljam át a dolgokat, ilyenkor megkértem hogy ne menjen. Volt olyan hogy nyugtalanul aludtam el.

Olyanokra is megjegyzést tett hogy miért megyek már megint innivalóért, vagy hogy miért megyek át a párnákért a szobámból egy másik szobába. Ha felültem akkor miért ültem fel stb.

Mégis ő szakított velem mert nem akar nekem további szenvedést okozni, meg hogy sose hazudott, mindenben igazat mondott.

A szakítás előtt vagy után, nem tudom, de belájkolt olyan képeket amin az előttem lévő barátnőjével volt.

Ennek már 2 hónapja de nem bírtam ezeket a dolgokat kiverni a fejemből.


2019. ápr. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mi a probléma? Hiányzik, vagy hiányolod? Megbántott? Vagy tulajdonképpen mi a kérdés?
2019. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is hiba legyen, mert szakításon esett át? Vagy hol itt a probléma? Sok emberrel előfordul, mert nem kompatibilis egy másikkal, ettől még senkivel sincs baj.
2019. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint hogy kiérdemeltem hogy így bánt velem? Úgy gondolom bennem van a hiba, mert mással évekig együtt volt.
2019. ápr. 13. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt hibás senki sem. Ti csak szimplán nem illettetek össze. Helyes döntés volt megszakítani a kapcsolatot.
2019. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a pasi elmebeteg. Mit nem volt hibás senki sem?
2019. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!