Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek az ilyen nagyon cukiskodó lányok?

Figyelt kérdés
aki külsőre is rájátszik arra hogy kislányos és viselkedésre állandóan vigyorog, butának tetteti magát
2019. ápr. 22. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Én például imádom.

Ízlések és pofonok

2019. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

A világból ki lehet kergetni ilyenekkel.

De biztos velem van a gond, a többi 30-as férfi meg van veszve, hogy ilyen butuska (vagy annak tűnő) csitriket dugjon

2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Egy ilyennel nem találkoztam még:)

Inkább a resting bitch face amit sok nyom, de attól kb minden jobb.

2019. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
épp ez az amit nem értek, hogy az ilyen lányok akiket ismerek nem buták, sőt! Kifejezetten intelligensek csak eljátszák ezt a butuska vigyorgós kislányt
2019. ápr. 22. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Sokan jobban csípik a kedves, aranyos stílust, mint a savanyú ubikat. A butaságot meg megjátszani nem nagyon lehet, ha valaki az, azon meglátszik. Akiket te látsz, naivak inkább szerintem.
2019. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
2-es, a karrieredhez nem lesz jó az ilyen, válassz komoly üzletasszonyt reprezentációs feleségnek. Vagy házias asszonyt dicsekedni. De sok férfi esetleg beleszeret egy életvidám nőbe, és lehet hogy mégis sikeresek lesznek az életben. De nem mindenkinek való. A cuki alatt mit értesz mennyire cukiskodó? Viccelni szabad vagy csak a pókerarc játszik? A mosoly vigyornak számít? Egyes kultúrákban a nőknek tilos pl nevetni.
2019. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Mondhatnám úgy hogy fél karom egy ilyen lányért aki még kinézetre is tetszik.

Akikkel találkoztam és kicsit ilyennek mondhatóak voltak, azokat jobban megismerve mind komoly baj volt panaszkodás terén, ahogy más emberek irányába történő elvárás terén is (fordítva nem volt igaz persze).

A "cukiságot" addig meglehet játszani hogy aranyosan beszél ideig óráig, de a valós ilyen érték amikor úgy is viselkedik.

Bármit el lehet mondani szép szavakkal, de ami számít az hogy mit tesz, és fordítva.

2019. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert valaki vigyorgós és vidám, nem feltétlenül játszik hülyét. Szerintem üdítő az olyan ember, aki mosolyt csal az arcodra, és nem játsza az agyát arról, hogy ő mennyire komoly. Ez is egy fajta személyiség.
2019. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

#6: Milyen karrier? Milyen háziasszony? Mit nem lehet mosolyogni?


Mire gondolsz pontosan? Nem a vidámsággal van gond, hanem azzal a stílussal, amire a kérdés vonatkozik, a magát kicsit butának és esetlennek tettető kislányokról, akik vihognak össze vissza, de azt sem tudják min.

2019. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
67% Igen. Csomószor észrevettem már, hogy egyes lányok direkt rájátszanak az affektálós hanghordozásra, ugyanígy van a cukiskodással. Van olyan, akiből természetesen jön, de a többségnek nagyon rosszul áll, persze sok férfinek ez bejön így is. Az is jellemző, hogy az ilyen erőltetetten cukiskodó lányok beleszúrkálnak a többi lányban pl társaságban.
2019. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!