Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek az ilyen nagyon cukiskodó lányok?

Figyelt kérdés
aki külsőre is rájátszik arra hogy kislányos és viselkedésre állandóan vigyorog, butának tetteti magát
2019. ápr. 22. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

Én pl. Mosolygós és vidám vagyok, de nem játszok rá és nem tettetem butanak magam. :D

De mindenki a "cuki" jelzőt hasznalja rám. És nem, nem zavar. :)


26N

2019. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja és kislányos is vagyok, nem nőttem túl nagyra, pici vagyok és max 20 évesnek nézek ki. (lehet azért is,mert nagyon ritkán használok sminket)
2019. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Kedves utolsó. Szerintem ezek a dolgok mind az előnyödre szolgálnak, mert jobb fiatalabbnak kinézni, mint idősebbnek, de úgyis a mentális érettség számít. :)
2019. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm (női barát), aki más emberré vált szinte, mikor az érdekeltje környékén volt. Ő kifejezetten sokkal hülyébbnek meg komolytalanabbnak tettette magát, mint amilyen valójában volt a hétköznapokban, pedig egyébként is egy vidám, könnyen lenyűgözhető lány volt, de azért teljesen intelligens társalgást lehetett vele folytatni. A megjátszásnak szerintem nincs sok értelme, mikor összejöttek is mindenhez jó pofát vágott a pasinak, aztán hozzánk (a barátaihoz) jött panaszkodni meg sírni.
2019. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kissé irritáló tud lenni az ilyen, de látod, itt is hány embernek bejön... x) A pasikat “átvágni”, megjátszani nekik a cuki kis naívát nem nagy kunszt, fel sem tűnik nekik, h csak műsor.
2019. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!