Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem vagyok szép, vagyis egyáltalán nem érzem magam annak. Duci is vagyok, hófehér bőröm van, szeplők.. Mostanában minden srác rám van szállva, és már nagyon unom. Bármit teszek én vagyok a r*banc. Minden srác megharagszik rám ha valaki mással beszélgetek :S Pedig nem csinálok semmit. Voltam egy fesztiválon ahol egy sráccal( aki mellesleg nekem nagyon tetszik) tök jól elbeszélgettünk meg minden. Bnőm kicsit be volt rúgva és elkezdte a srác előtt felsorolni hogy kikkel jártam eddig, kikkel smároltam.Szerintem ez miatt nem lesz semmi a sráccal :( Mit csináljak? Akinek én tetszem az nekem nem tetszik, aki meg nekem tetszik azzal úgy sem lesz semmi :(
2010. júl. 5. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A vélemények ellen nem tehetsz semmit sajnos.:S Vagy ha mégis esetleg rosszul fogod érezni magad a bőrödben.Ha az illetőt érdekli amiket mondtak rólad anélkül h ismernéd akkor egy idióta és ne foglalkozz vele.
2010. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
×ismerne
2010. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
féltékenyek rád.ne törődj velük.
2010. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

eriggy kocogni, és ülj ki napozni, máris szép leszel.

am meg csak féltékeny buta liba, ez nem bnő :@

egyszer csak találsz magadnak vkit, pont amikor nem számítasz rá <3

2010. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!