Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azon túl lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túl lépni hogy a férfi akivel jártam a kapcsolat alatt megalázott majd 3 hónap múlva meg ő lesz az aki eldob?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolat alatt, főleg a vége fele éreztem hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban, de én hülye még sem szakítottam. A kapcsolat alatt kigúnyolt, amit én meg is jegyeztem, majd azzal sikerült kimagyaráznia előttem hogy csak viccelt, én meg nem értem a viccet. Emberi mivoltomba belegázolt. Szakítani is úgy szakított hogy én a volt barátnőjétől kevesebbnek érezzem magam. Ennek 3 hónapja, de ezt az egészet nem tudtam kiverni a fejemből. azóta még értéktelenebbnek érzem magam. családom is azt mondja ha hülye voltam megérdemeltem, és jól tette ha lepattintott.
2019. ápr. 22. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A családod nem túl kedves.


Ez amúgy normális, mindig az szenved jobban, akit dobnak, akkor is, ha amúgy g is szakítani akart. Tanuld meg a leckét és lépj tovább. Mást nem nagyon tehetsz.

2019. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mivel alázott meg konkrétan?
2019. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előfordult pl. hogy a lábamra lépett szánt szándékkal. Utána azt is viccnek állította be, én meg akkor el is hittem.
2019. ápr. 22. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem az óvodából kellett volna bepasizni.
2019. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes a családod ha meg nézed idegenek kedvesebbeket írnak neked. Szerintem idő kell majd jön más aki jól bánik veled és ezt el is fogod felejteni. És ne halgass a családodra .
2019. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
8# nem kötelező segíteni de legalább ha segíteni nem akartok akkor legalább ne rúgjatok bele a földön fekvő emberbe. Nem szél dolog .
2019. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy legközelebb aki kötsög, annak lapát, nem pedig még mellette maradni hónapokig.

Egy minimális kis tartás legyen már benned...

2019. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
senki se nőgyűlölő itt, én legalábbis biztos, hogy nem. illetve egyáltalán nem célom belerúgni. de nem értitek, hogy nem írt EGY darab konkrétumot se? ja bocsi de: rálépett egyszer poénból a lábára... hát ez valóban nagyon megalázó. tehát nem megcsalta, nem a krvájának nevezete, nem megverte... hanem poénból rálépett a lábára. most a ti fejetekben egy lelketlen, pszichó csávó van aki folyamatosan megalázza a barátnőjét és úgy bánik vele mint a kutyájával. szerintem meg csak egy szentimentális elkényeztetett kislány van ebben a történetben és egy kissé bunkó, gyerekes srác aki poénkodni merészelt vele, amíg együtt voltak. egyszerűen csak bssza a csőrét, hogy nem ő szakíthatott. semmilyen megalázás nem történt itt...
2019. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem írtam le mindent. Egy csomót összehazudozott nekem. Előfordult hogy több óra hosszáig nem volt elérhető, azt sem tudtam hogy találkozunk-e aznap. Aztán meg én lettem lehordva hogy én nem értem meg ha neki dolga van, és jobb lenne ha szakítanánk. Ekkor még megkértem ne haragudjon. Arra is volt példa hogy az utolsó pillanatban lemondta a randit, megjegyzést tett arra hogy hogyan eszek.
2019. ápr. 22. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

:DDDDD ne haragudj de ez még viccnek is rossz. íme a bűnlajstrom:

- "gúnyolodott" veled jelentsen ez bármit is

- poénból rálépett a lábadra

- rád szólt, hogy ne csámcsogj

- amikor elfoglaltsága volt órákig nem tudott felmenni facebookra

- illetve egyszer lemondott egy randit

ez a gyerek maga az antikrisztus :D:D kajakra szerintem te csak trollkodsz

2019. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!