Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azon túl lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túl lépni hogy a férfi akivel jártam a kapcsolat alatt megalázott majd 3 hónap múlva meg ő lesz az aki eldob?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolat alatt, főleg a vége fele éreztem hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban, de én hülye még sem szakítottam. A kapcsolat alatt kigúnyolt, amit én meg is jegyeztem, majd azzal sikerült kimagyaráznia előttem hogy csak viccelt, én meg nem értem a viccet. Emberi mivoltomba belegázolt. Szakítani is úgy szakított hogy én a volt barátnőjétől kevesebbnek érezzem magam. Ennek 3 hónapja, de ezt az egészet nem tudtam kiverni a fejemből. azóta még értéktelenebbnek érzem magam. családom is azt mondja ha hülye voltam megérdemeltem, és jól tette ha lepattintott.
2019. ápr. 22. 20:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak ennyi volt, érzelmileg is zsarolt, de ha én egyszer órákig nem írtam neki, mert dolgom volt, már ki volt akadva.
2019. ápr. 22. 20:56
 12/13 anonim ***** válasza:

A " megalázott" szó azért szerintem erős ebben az esetben.Sokkal durvább dolgokra gondoltam én is.


Viszont szerintem ezen már ne agyalj!

Semmivel se leszel előrébb!

Főleg hogyha saját magad is lehülyézed amiért nem szakitottál vele.

2019. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Jól kigyomláltatta a kis mimóza a neki nem tetsző hozzászólásokat.


Igazad van, nehogy szembe kelljen nézni a valósággal.

2019. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!