Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy?

Figyelt kérdés
Mar kicsi korom ota mindig sok fiu vett korul. Kerestek a tarsasagom es en is jol ereztem magam veluk, jobban mint a lanyokkal. Ebbol adodoan, mivel 90% csak fiu barataim vannak, nagyon jol eltudok veluk beszelgetni es tudom mivel lehet oket ugymond meghoditani. Viszont! Kapcsolati szinten nem tudom megtartani oket. Egyszeruen ugy erzem amig nem kap meg (nem a testisegre gondolok, hanem erzelmileg) addig minden szep es jo, aztan ha esetleg kimutatom, hogy szeretem, elmenekulnek. Nyilvan utana kovetkezik a szakitas resz de utana 1-2-3 honap mulva ismet visszaternek az eletembe, persze masodik esely nincs. Miert van ez? Barmilyen ferfit akit kinezek megtudok hoditani, eltudom erni, hogy tetszek neki, vonzonak tartson es akarjon is valamit, majd ha ezt forditottan en is kimutatom megijed, de kis ido utan ujra es ujra felkeresnek az elutasitasom ellenere is.
2019. ápr. 23. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy a meghódítás annyiban merül ki hogy felkelted az érdeklődését, és szexeltek. Amikor viszont érzik, hogy veled nem csak ennyiről van szó akkor kihátrálnak:)

Lényegében ezek az emberek max szexet akarnak tőled szerintem.

2019. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Direkt azert irtam a testiseget. Mert valakivel addig se jutottunk el es mar hamarabb kilepett.
2019. ápr. 23. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikus hódítási fétisük van,addig vagy nekik jó amíg érzik kaparni kell a figyelmedért,de igazából nem is terveznek semmit. 25N

Ha valaki is akarna bármit annak örülne a legjobban ha viszonzást nyerne nálad,de úgy tűnik csak egyfajta trofea lennél az egojuknak,hogy nini neki bejövők és ez izgi,de felelösséget nem vállalok tetteimért.

2019. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom valahogy elhinni hogy randiztok mondjuk 4x 4 hét alatt addig minden oké és a 4. héten még nem volt semmi szex a csávó meg mivel érzel iránta valamit kilép a "kapcsolatból" csak úgy.

Akkor lehet hogy ezek ilyen 2 randis dolgok amiket lezavarsz 1-másfél hét alatt nem?

2019. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De pontosan igy ahogy irtad 3-as. Azert is irtam ki a kerdest, mert szamomra is hihetetlen. A legutobbi kapcsolatom 3 honapig tartott. Az elso 2 honap szuper volt, 3. honapnal ereztem, hogy megszerettem, elmondtam neki, majd 2 het mulva mondta, hogy ebben igy nem erzi jol magat. Hat nem tudtam szohoz jutni :D
2019. ápr. 23. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as

Lehet hogy én vagyok naiv, de mi az hogy hódítás fétis? Minek költenél pénzt és töltenél el olyannal időt hogy csak meghódítod? Mert ha még 1-2x lefekszik vele még oké, elfogadom, de ha testiség sincs.

Illetve milyen felelősséget kellene vállalni miért? Igazából nem tett semmit amiért kellene.


Amúgy az is lehet, hogy nem jön be nekik a személyiséged. Havernak még okés, barátnőnek pedig nem.

2019. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet ez var majd ram 😂

2019. ápr. 23. 08:14
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát egó az van dögivel annál a nőnél:D

Kitaposott papucsnak és corsának nevezni mindenki mást, magát meg ferrarinak:D

Lehet hogy ez nem vonzotta egyik férfit sem. Én ebből a nőből azt tudnám kinézni, mintha a főnökasszonnyal mennél el bárhova. Aztán előadja hogy ő mekkora nagy kincs a férfiaknak, bezzeg nem kell senkinek. (és még azt meg sem említettem hogy amit a szerző fényez (kinézet) lehet a valóságban közel sincs olyan mint ahogy leírja)

2019. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jot mosolyogtam egyebkent en is ezen a cikken. Lehet egy nagyon kicsi igazsag van benne
2019. ápr. 23. 08:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, hát persze nem állítom h teljesen sületlenség de ez olyan mint amikor bármelyik szaki a saját munkáját fényezi.

Nyilván van valami ami miatt nem kelt el 40 évesen sem. Igazából rossz tulajdonságot meg sem említ. Nem válogatós, tanult, okos, vicces, szerető, nem a pénzre megy... Kicsit olyan mint egy önpromó, de a ferraris meg már rohadtul egós lett és lehet ha letolt a csóknak is egy ilyen dumát akkor gyorsan lelohasztotta az érdeklődést.

2019. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!