Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Gyűjts a házra/kirándulasokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gyűjts a házra/kirándulasokra! " Valóban ilyenek a nők? Többi lent.26/N

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm dicsekedett a lányáról, hogy a barátjának ezeket mondja. Szeretne menni ide-oda de amellett elvárja,hogy a férfi gyűjtsön házra is. A lány nem dolgozik semmit, nincs önálló keresete, a családja sem tudja támogatni, gondolom ezért keresnének egy olyan embert akit le lehet húzni.

Nálam az az alap,hogy nagyjából felesben költsünk programokra és a leendő lakásunkba is mindenképp szeretném a felét beleadni. Én gondolom úgy,hogy nem szabad lehúzni a másikat? Nyilván segítünk egymáson,ha valaki nehezebben jön ki az adott hónapban, de teljesen kölcsönösen és nem egyoldalúan. Félre ne értsétek nem irigykedem, szeretem magamnak megkeresni a pénzem, csak ilyet még a környezetemben nem hallottam és nagyon meglepett.

Szerintetek van jövője így a kapcsolatuknak? Nem dobja a pasi egy idő után mert nem ad semmit a közösbe?



2019. ápr. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire jó a kis csaj se.gge.
2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy élősködő,Normális férfi,rá se nézz egy ilyen "kaliberű" nőre.
2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Solvi válasza:

Ha a pasi észbekap vagy anyós közbelép akkor nem hagyja majd hogy lehúzzák.


A véleményed pedig osztom, az lenne a fontos hogy együtt érjék el a célt és mindketten vegyék ki a részüket mind anyagilag mind a kapcsolatépítésben

2019. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők is igen. De azért nagyon kevés az ennyire semmirekellő nő, főleg manapság amikor már az értelmes nők 90%-a megkeresi majdnem ugyan azt a pénzt amit a párja.

De alapvetően ez szerintem leginkább azoknak a pasiknak a hibája, akik összejönnek ilyen semmirevaló csajokkal. Amíg van olyan szerencsétlen pasi aki eltartja meg utaztatja őket addig bizony lesznek ilyen csajok is.

Az említett elvárás szerintem teljesen jogos és reális egyébként, de kizárólag kölcsönösséggel. "Elvárom" a páromtól, hogy gyűjtsön a közös céljainkra és a közös programjainkra persze. De nyilvánvalóan én is ugyan ezt teszem.

Egyébként én személy szerint egy ilyen párt ismerek. Azért tartom egy fokkal elfogadhatóbbnak az ő esetüket, mert nem az a szitu, hogy a csaj nem akar dolgozni és elvár mindent, hanem egyszerűen annyira nagyon buta és alkalmatlen mindenre, hogy hiába akar elmenni valahova dolgozni, maximum 2 hétig tudja csinálni. Bár az a pasi is megér nyilván egy misét akit nem zavar az, hogy a párja tulajdonképpen egy szobanövény.

2019. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz Galambom.
2019. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nagyobb gaz, amikor dolgozó nő ugyanezt várja el a pasijától, az ő keresete meg majd jó lesz valamire...
2019. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de valahogy soha nem futok össze ilyen nőkkel.
2019. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!