Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem járnátok rossz anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem járnátok rossz anyagi hátterű családból származó lánnyal?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint sokkal anyagiasabbak, könnyűvérűbbek a rossz családi háttérrel rendelkező lányok, még azok is, akik elsőre normálisnak, intelligensnek tűnnek, vagy kitörtek a nyomorból és egyetemre mentek.

2019. máj. 1. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Akkor járj fiúkkal.
2019. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer volt csóró csajom, soha többet. Anyós sorolta, hogy milyen cégtulajok sarjai voltak a kicsi lányának az ágyasai, enyhén célozgatva, hogy kicsit kevés vagyok.
2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

# 1


ne itt reklámozd magad homokozó

2019. máj. 1. 21:52
 4/28 anonim ***** válasza:
9%
Az egyetemistákat sem kell félteni,a legtöbbnek eltartója van.
2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ókori, pont azokról beszéltem.

Egy jó családi háttérrel rendelkező csaj nem k_rválkodik a puncson.

2019. máj. 1. 21:54
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak a te tapasztalataid, valamiért ilyeneket fogtál ki. Én elég rossz anyagi háttérrel rendelkező családból származom, szerencsére tanultam eleget ahhoz, hogy nekem ne kelljen annyit nélkülöznöm. A párom viszont nagyon jól keres, sokkal jobban nálam és állandó vitatéma ez köztünk, mert ő mindent meg akar venni nekem, én viszont nem vagyok hajlandó elfogadni drága dolgokat. Sokkal inkább szeretem a közös programokat, legyen az egy séta az erdőben vagy kimenni egy autóversenyre, mint kapni egy drága ajándékot.
2019. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Rossz anyagi hátterű családból származó lány vagyok, de ez sosem volt probléma egyetlen kapcsolatomban sem.

Elvégre semmi közöm ahhoz, hogy mi volt akkor, amikor én gyerek/tini voltam, sem ahhoz, hogy mit dolgoztak vagy mit se a szüleim, ez nem olyasmi, amire én behatással lettem volna bármikor is.

Mi az, hogy könnyűvérűbbek? Ez meg honnan jött?

Az anyagiast még megértem, bár az én ismeretségi körömben inkább azok a lányok anyagiasak, akiknek mindigis megvolt mindenük.


Ponthogy a jég hátán is típus vagyok, mindent meg tudok csinálni magam is, ismerek egy csomó olcsó receptet, tudok sütni, főzni, varrni, mert meg kellett anno tanulnom. Nem derogál használt ruhát venni, ha másra nincs, mert egész gyerekkoromban is azt hordtam, és nem lett semmi bajom miatta.

Automatikus volt számomra, hogy akkor lesz valamim, ha dolgozom érte, mert soha semmit nem tettek a popsim alá.


Ellenben jó anyagi helyzetből származó lányismerősöm konkrétan évek óta luxus szinten kitartatja magát, és nemrég azért ment a hiszti náluk, hogy a férje nem engedi a bejárónőt egy 3 szobás lakásba htb feleség mellé.

Mert ugye nekik volt, amikor kislány volt, most is kell.

2019. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm és meglepődtem hogy nagyon sokmindent fizetett nekem és mindig vett kis ajándékokat nekem a boltból csokikat meg ilyenek. Nem volt anyagias de aztán később 5 évre rá meg üvöltözött velem hogy fizessem a rezsijét (külön éltünk) meg a kaját meg gyorshajtását egyiket se fizetfem ki és le is léptem.
2019. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

A gazdag férfiak között is megfigyelhető ez a jelenség. Azok, akik állandóan fényezik magukat, “ilyen cégeim vannak, olyan hírességeket ismerek, ilyen luxusvillám van”, 100% szegény családból valók. Aki gazdag családban nőtt fel, az gazdag felnőttként sokkal szerényebb, nem kérkedik.


Amúgy gazdag szülők gyerekei is lehetnek fenn puncson, pl én :)

2019. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%
Ha gazdagok a szüleid, minek járatnád le magad egy olyan proli oldalon? Minek lennél prostituált? Sztem hazudsz, és csóró vagy.
2019. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!