Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem járnátok rossz anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem járnátok rossz anyagi hátterű családból származó lánnyal?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint sokkal anyagiasabbak, könnyűvérűbbek a rossz családi háttérrel rendelkező lányok, még azok is, akik elsőre normálisnak, intelligensnek tűnnek, vagy kitörtek a nyomorból és egyetemre mentek.

2019. máj. 1. 21:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdés szánalmasabb vagy a 70%-os ribi. Holtverseny talán.

Aztán persze kiderül, hogy mindkét oldal nettó 200-at visz haza önerőből, de azért megy a nagy szájkarate a milliókról, milliárdokról.

2019. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
a 70%-os a bizonyíték arra, hogy a csóró csajok k_rvásabbak
2019. máj. 1. 22:26
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ki bántott? Gyanítom te vagy csóró és úgy próbálsz kompenzálni, hogy a nőket fikázod. Semmi baj, már a sokadik ilyen pasi vagy az oldalon.
2019. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Látom 70% rosszul esett a csóró prosti jelző..

pedig az vagy :)

2019. máj. 1. 22:35
 25/28 anonim ***** válasza:
96%

Aki gazdag családból származik és mindig minden a sgge alá van tolva az nem érti a pénz értékét. Egyszerűen nem fogja fel, hogy azok mögött a dolgok mögött amiket ő csak úgy megkap munka van. Soha nem lennék együtt ilyen emberrel.

Én olyan családból származom, ahol valóban megpróbáltak mindent alám rakni. A pénz volt az isten, az volt a lényeg, hogy minden anyagi dolog meglegyen és ezt mások is lássák. Egész életemben a legokosabb döntésemnek tartom, hogy kiszakadtam ebből 18 éves koromban, és egyetem mellett is magamnak teremtettem meg mindent kemény munkával. Egy igazi értéktelen, elvárásokkal teli, anyagias szrdarab lennék ha engedem, hogy mindent fizessenek nekem.

Én a környezetemben csak olyan gazdag családból származó lányt látok, aki semmire nem vitte az életben. Együtt vannak valami gazdag palival aki fizet nekik mindent, mellette meg még anyukáéktól is jön a lóvé. Egész életében egy percet nem dolgozik, követelőzik, mindenből a legfelkapottabb márka kell neki. Természetesen ennek a fedezetét nem szeretné saját magának előteremteni. Igazából ők azok a csajok akik egy kapcsolatba csak a pnájukat rakják bele és anyagi helyzet alapján választanak párt. Egy olyan gazdag családból származó lányt sem ismerek aki ne lenne anyagias, követelőző, elvárásokkal teli prostituált. Tényleg hálát adok az égnek, hogy ki tudtam ebből szakadni.

2019. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Átlagos anyagi helyzetű családból származom, nem nyomorból, de semmi nem lett alám tolva, a szüleim abban támogattak/támogatnak, amiben tudnak (jelenleg az egyetem alatt támogatnak). Nehogy azt hidd, hogy attól, hogy valaki nem luxusban nő fel, feltétlenül a gazdagokra és a luxus életre csorgatja a nyálát. A legtöbben simán megtanulják a pénz értékét, tudják, hogy hogyan kell beosztani úgy, hogy mindenre elég legyen. Én is arra lettem nevelve, hogy addig nyújtózkodjak, ameddig a takaróm ér, soha nem fogadtam el sem pénzt, sem más értékes dolgot senkitől és a továbbiakban sem tenném, nem is vágyom ilyesmire és úgy általában gazdag párra sem, hasonló a hasonlóval elvet vallom. A pofám leszakadna, ha proli nőként követelőznék luxusnyaralásért vagy bejárónőért, amikor saját erőből még a Balatonra sem tudnék lemenni.
2019. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azért vagyok könnyűvérű,mert az akarok lenni.A szegényebb lányoknak sok minden elérhetetlen kategória,lehet ezért akarnak lehúzni.Soha nem vetettem magamnak semmit,bár ha megyünk valahova ő fizet,nem is engedné,hogy én fizessek.Amúgy meg mit féltitek a kis pénzetek.
2019. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az van, hogy mindenkinek más a tapasztalata. Ha te nem akarsz, hát ne ismerkedj, én ócska családi helyzetből származom, pont ezért nem érdekel más mennyit keres, hanem az, hogy ÉN mennyit keresek. Nem ribiséggel, hanem munkával. Így ismerek több embert akiknek rossz a hátterük, a legtöbben keményen dolgoznak, hogy ez változzon, és nem eltartót keresnek.

Az megint más, ha te főként ezeket fogod ki. Elég sok emberrel találkozom a munkám során, úgyhogy az én szemszögemből, meg pont azokat a lányok közt látok anyagiasabbakat akik jobb háttérrel rendelkeznek, és nem is szeretnének dolgozni.

2019. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!