Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt, aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt, aki sosem élte át, hogy egy férfi eloben, személyesen a tudtára adta, hogy szépnek és vonzónak találja, és akár ismerikedne is vele?

Figyelt kérdés

Az online verzió nem számít, ahogy az sem amikor alkoholszagu munkások és csavargok beszologatnak.


Illetve másik kerdes: mondta már Nektek férfi eloben, hogy rondák vagytok?


2019. máj. 5. 12:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10# Engem az utcán rondaztak le 25 éves koromban nálam 1-2 évvel idősebb srácok. Én is azt hittem, hogy ebből már kinottunk... Szóval fel a fejjel, nem vagy egyedül!
2019. máj. 5. 18:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Élőben ritkán merik kimondani, hogy ronda vagy, annyira nem bátrak. Na persze, leszámitva azt, amikor suliban bandába verődve gúnyolodnak, de az megint más téma. Inkább abból veszed észre, hogy nem nagyon néznek meg, sok férfi kifejezetten bunkó veled, pedig te normálisan álltál hozzájuk - nem randi, hanem más hétköznapi szituáció. Meg hogy csak szexre kapsz ajánlatokat. Vagy apádkorabeli, esetleg nála is idősebb "urak" nyomulnak rád.
2019. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!